خودرو رایگان

نماینده مجلس از احتمال عرضه خودرو رایگان به خانواده های نیازمند خبر داد

یکی از نمایندگان مجلس درباره عرضه خودرو رایگان برای خانواده های نیازمند صحبت‌هایی را مطرح کرد که در ادامه قصد داریم این طرح را بررسی کنیم.

مجلس سابق از توزیع رانت‌های گسترده در طرح پیش فروش خودروهایی با قیمت پایین رونمایی کرده بود اما مجلس جدید به بهانه‌ی خودرودار کردن خانواده‌های نیازمند، قصد دارد خودرو رایگان یا ارزان قیمت را به هر خانواده پنج نفره پایین جامعه بدهد.

روز پنجشنبه ششم شهریور امسال، عضو صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از طرحی برای خودرودار کردن خانواده‌های نیازمند خبر داد. وی گفت در این طرح خودرو برای خانواده‌های پنج نفره پیش بینی شده است.

خودرو رایگان

اظهارات نماینده مجلس درباره طرح خودرو رایگان

سید علی موسوی بیان کرد خانواده‌های پنج نفره‌ی نیازمند و آسیب پذیر جامعه در این طرح تحت پوشش قرار خواهند گرفت. او افزود درباره منبع مالی این طرح ساز و کارهایی طراحی شده که این کار را به راحتی و بدون هزینه برای دولت انجام خواهد داد.

در ادامه نماینده مردم شهر ملکان در مجلس شورای اسلامی گفت البته که این طرح کامل و جامعی است و دارای چند ماده مهم می‌باشد، ولی مهم‌ترین موضوع خودرودار کردن خانواده‌های نیازمند است. موسوی با بیان این که خواسته مجلس یازدهم تحت پوشش قراردادن خانواده‌های پایین جامعه است، گفت مجلس یازدهم، مجلس شهید سلیمانی است و ایشان همواره از اقشار مستضعف و بی‌بزاعت حمایت می‌کردند. به همین دلیل ما به دنبال طرح‌ها و کارهایی هستیم که وضعیت نیازمندان و قشر آسیب پذیر جامعه را بهبود بخشد. همچنین طرح حمایت معیشتی که در مجلس قبل تصویب شد نیز مردم نیازمند جامعه اسلامی ایران را مورد هدف قرار می‌داد و در طرح خودرو رایگان هم خانواده‌های نیازمند اولویت اصلی مجلس می‌باشند.

ایشان در پایان اضافه کرد این طرح پس از جمع‌آوری امضای اعضای نمایندگان به هیات رئیسه مجلس تحویل داده خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*