سامسونگ گوشی گلکسی زد فولد 2

سامسونگ گلکسی زد فولد ۲ نسبت به گلکسی زد فولد چه پیشرفت‌هایی داشته است؟

مدت زیادی از معرفی سامسونگ گلکسی زد فولد ۲ (Samsung Galaxy Z Fold 2) نمی‌گذرد و قطعا یکی از سوالات کاربران، این است که منعطف جدید سامسونگ در قیاس با گلکسی زد فولد چه پیشرفت‌هایی داشته است؟

سال گذشته، شرکت سامسونگ طی یک پروژه تازه، اولین گوشی تاشو به نام گلکسی زد فولد را به جهان معرفی کرد؛ محصولی که بازخوردهای بسیار مثبتی را دریافت کرد و قابلیت‌های آن برای کاربران بسیار جدید و جذاب بود.

با این وجود، گلکسی زد فولد به عنوان اولین گوشی که با این سبک طراحی ساخته می‌شود، بدون شک معایبی را داشت که از زیر ذره‌بین کاربران و منتقدان کنجکاو به راحتی رد نشدند. باتری متوسط، نداشتن صفحه خارجی کاربردی، گیر نکردن صفحه در زوایای مختلف و چندین مورد دیگر، معایبی بودند که شرکت سامسونگ، در سال گذشته سخت روی آن‌ها کار کرده تا امسال، محصول جدیدی به نام گلکسی زد فولد ۲ را به طرفداران خود معرفی کند.

با این حساب، تغییرات و پیشرفت‌های گوشی گلکسی زد فولد ۲ کدام هستند و تا چه حد کاربردی ظاهر خواهند شد؟ آیا سامسونگ همانطور که پیش‌بینی می‌شد تمامی نقص‌های محصول سال گذشته خود را با گلکسی زد فولد ۲ برطرف کرده است؟

برای یافتن پاسخ چنین سوالاتی، با گجت تی وی همراه باشید تا در ویدیو زیر، به بررسی پیشرفت‌های گلکسی زد فولد ۲ بپردازیم.

پیشرفت‌های گوشی گلکسی زد فولد ۲

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. فقط یه موضوع هنوز خیلی جای کار داره.تو مقایسش با سرفیس دو تو حالت لپتاپی سرفیس دو خیلی راحت و روون تو تمام زوایا فیکس میشد یعنی طرف هر زاویه ای دستش رو نگه میداشت رو همون زاویه بدون کوچکترین برگشتی میموند.ولی فولد رو هر زاویه ای میزاشتنش عقب و جلو میرقت و رو دو تا زاویه فقط فیکس میشد اونم بدون تعادل ولی سرفیس لامصب تکون نمیخورد از سرجاش.اگر این مورد رو حل کنن دیگه همه چی تمام میشه.

  2. منم عاشقشم ولی عشق کافی نیست پول لازم هست!

  3. ولی انصافا خیلی پیشرفت داشته😍