گوشی اکسون 20

بررسی اولیه گوشی اکسون ۲۰ ؛ نخستین اسمارت‌فون با دوربین زیر نمایشگر

گوشی اکسون ۲۰ – Axon 20 محصول جدید شرکت ZTE است که برای اولین بار، قابلیت پنهان کردن دوربین جلو در زیر نمایشگر را به دست آورده است.

برای برخی کاربران یکی از آزاردهنده‌ترین مشکلات در اسمارت‌فون‌های امروزی وجود یک ناچ و یا دایره سیاه بالای صفحه نمایشگر است؛ جایی که دوربین گوشی قرار گرفته و این دوربین تا حدی جلوی شرکت‌ها را نیز برای ساخت یک محصول بهتر می‌گیرد. تلاش شرکت‌های سازنده گوشی‌های مدرن، ظاهرا در قسمت تمام صفحه کردن اسمارتفون‌ها هنوز با وجود یک نقطه اضافی (یا شاید هم ضروری) بالای نمایشگر، با مشکل مواجه است؛ مشکلی که رفته رفته ممکن است با پیشرفت تکنولوژی به طور کامل برطرف شود.

از چندی قبل شایعاتی پیرامون ساخت برخی گوشی‌های جدید با قابلیت پنهان کردن دوربین سلفی زیر نمایشگر می‌گذرد و اینطور که پیداست کمپانی ZTE موفق به انجام این کار شده است.

گرچه پیش‌تر نیز برخی شرکت‌ها مانند شیائومی، خبر ساخت یک گوشی با دوربین سلفی پنهان را داده بودند، اما در نهایت این محصول جدید ZTE یا همان اکسون ۲۰ است که یک قدم جلوتر آمده تا تکنولوژی ساخت گوشی‌های هوشمند را متحول سازد.

اگر خبر معرفی این گوشی برایتان جالب بوده، در ویدئو جدید گجت تی وی با ما همراه باشید تا به بررسی کامل‌تر آن بپردازیم.

بررسی ویدیویی گوشی زد تی ای-ZTE Axon 20

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. این دختره کیه؟ چ صدای ملوسی داره

  2. هر تکنولوژی پیشرفته ای که در حال حاضر بهش رسیدیم در گذشته در فیلم های علمی تخیلی کم و بیش شاهدش بودیم و به نظرم در مورد گوشی ها هم چنین چیزی رو شاهد خواهیم بود که در آینده نچندان دور ، گوشی های شفاف و بعد از اون به گوشی های دارای صفحه واقعیت مجازی برسیم

  3. ببینیم xiaomi چیکار میکنه !!!!آیا با مبان رده شروع میکنه