عینک هوشمند Vuzix جدید

عینک هوشمند Vuzix جدید ؛ مشابه عینک‌های معمولی موجود در بازار

جدیدترین عینک هوشمند Vuzix قرار است با ظاهری مشابه عینک‌های معمولی اما قابلیت‌های فراوان به عنوان نسل جدید عینک‌های هوشمند وارد بازار شود.

ساخت عینک‌های هوشمند یکی از موضوعاتی است که شرکت‌های تکنولوژی محور مشغول به کار بر روی آن هستند. شرکت Vuzix که سابقه تولید عینک‌های هوشمند را دارا است، باری دیگر از یک محصول جدید رونمایی کرده است. شاید عمده‌ترین نکته‌ای که در خصوص عینک‌های جدید این شرکت قابل لمس است، ظاهر مشابه با عینک‌های معمولی است که در بازار وجود دارند. عینک‌های هوشمند قبلی ظاهری بسیار متفاوت داشته‌اند اما این بار شاهد ظاهری آراسته‌تر نسبت نسخه‌های پیشین این دست از عینک‌ها هستیم.

از طرفی شرکت Vuzix مدعی است که عینک‌های جدید بهینه و کم مصرف‌تر از نسخه‌های پیشین شده‌اند. همچنین باتری گنجانده شده در فریم این عینک نیز ابعاد کوچک‌تری خواهد داشت. نوع گنجانده شدن قطعات سخت‌افزاری این عینک در فریم نیز بسیار عالی انتخاب شده است. این موضوع به لطف طراحی عالی این محصول ممکن گردیده است.

عینک هوشمند Vuzix جدید

عینک هوشمند Vuzix جدید را بهتر بشناسید

اگر فکر می‌کنید در نگاه اول یا دوم می‌توانید هوشمند بودن یا معمولی بودن عینک‌های شرکت ووزیکس را تشخیص بدهید، کاملا در اشتباه هستید. در عینک‌های جدید این شرکت دیگر خبری از باتری‌های عظیم یا فریم‌های بزرگی که ظاهر عینک را زخمت کرده باشند، نخواهد بود. هر دو شیشه‌ی راست و چپ این عینک از یک پروژکتور ال‌ای‌دی مجزا بهره می‌برد. همچنین شرکت ووزیکس قصد دارد تا وسعت میدان دید را برای مشتریان خود بزرگتر نماید. همچنین قرار است این عینک‌ها از قابلیت مشاهده سه بعدی برای کاربر بهره ببرند.

نمایشگرهای موجود در شیشه‌های این عینک هوشمند نیز دستخوش تغییراتی ویژه شده است. در واقع قرار است عینک‌های جدید این شرکت با نمایشگرهای شفاف‌تری وارد بازار شوند. همچنین شاهد باریک شدن شیشه‌های عینک هستیم که این موضوع نیز یک پیشرفت دیگر برای عینک هوشمند ووزیکس محسوب می‌شود.

عینک هوشمند ووزیکس

برای این عینک‌ها میکروفون‌های پیشرفته‌ای درنظر گرفته شده است. این میکروفون‌ها قادر هستند تا با شما تبادل اطلاعات داشته باشند. برای مثال شما می‌توانید بدون این که گوشی خود را از جیبتان خارج کنید، تماس تلفنی خود را پاسخ داده و گفتگوی خود را انجام بدهید. میکروفون این عینک به گونه‌ای طراحی شده که اطرافیان شما متوجه نمی‌شوند که صدایی از طریق عینک شما در حال رد و بدل شدن است.

عینک هوشمند ووزیکس

کیفیت برقراری ارتباط میان عینک و گوشی همراه شما نیز بسیار بهبود یافته است. علاوه بر امکان اتصال عینک با گوشی شما از طریق WiFi و بلوتوث، یک گزینه‌ی داخلی LTE نیز درنظر گرفته شده است که موجب برقراری ارتباط با کیفیت‌تر خواهد شد. همچنین قرار است این عینک به گونه‌ای طراحی شود که انجام بسیاری از کارهای کاربردی شما را ساده‌تر از هر زمانی کند.

اینکه تمامی این ادعاها تا چه میزانی حقیقی هستند، نیازمند زمان خواهد بود. بنظر می‌رسد عینک‌های هوشمند Vuzix در سال ۲۰۲۱ وارد بازار شوند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. فکر نکنم زیاد به درد بخوره