پژو 5008 مدل 2021

پژو ۵۰۰۸ مدل ۲۰۲۱ فیس لیفت معرفی شد

پژو ۵۰۰۸ مدل ۲۰۲۱ فیس لیفت معرفی شد. مدل جدید شاسی بلند Peugeot 5008 نسبت به قبل از لحاظ ظاهری و سطح تکنولوژی ارتقا پیدا کرده است.

شرکت پژو به صورت رسمی از مدل فیس لیفت پژو ۵۰۰۸ رونمایی کرد. مدل ۲۰۲۱ این شاسی بلند با تغییرات چشمگیری همراه نیست، اما می‌تواند نیاز کاربران را تا زمانی که نسل جدید این خودرو معرفی شود برطرف سازد. تغییراتی که طراحان برای این خودرو در نظر گرفتند باعث شد تا پژو ۵۰۰۸ مدل ۲۰۲۱ فیس لیفت به پژو ۳۰۰۸ شباهت پیدا کند.

مشخصات پژو ۵۰۰۸ مدل ۲۰۲۱ فیس لیفت

پژو 5008 مدل 2021

در بخش جلوی این شاسی بلند فرانسوی شاهد جلوپنجره بدون فریم جدیدی هستیم و تیغه‌های زاویه‌دار جدیدی نیز در پایین چراغ‌ها به چشم می‌خورد. شرکت پژو برای این خودرو چراغ‌های جدید LED و دی لایت‌های تیز با عناصر کرومی در نظر گرفته است. همچنین تیپ‌های GT و GT پک این خودرو از چراغ‌های جلوی تمام LED برخوردار هستند.

پژو 5008 مدل 2021

در بخش عقب نیز از چراغ‌های جدید تمام LED استفاده شده است و مشتریان پژو ۵۰۰۸ مدل ۲۰۲۱ فیس لیفت برای رنگ بدنه از انتخاب‌های متعددی چون مشکی، قرمز، خاکستری، سفید، مسی و آبی مواجه هستند.

پژو 5008 مدل 2021

در کابین این خودرو نیز تغییراتی ایجاد شده است که از مهم‌ترین آنها می‌توان به طراحی کاکپیت دیجیتال i-Cockpit شامل صفحه مرکزی ۱۰ اینچی و پشت آمپرهای ۱۲.۳ اینچی اشاره کرد. طراحان این خودروساز فرانسوی برای عملکردهای کلیدی همچون رادیو، کولر، چراغ‌ها و ناوبری از دکمه‌هایی مشابه دکمه‌های پیانو استفاده کرده‌اند.

پژو 5008 مدل 2021

برای این خودرو تریم‌های متنوعی در نظر گرفته شده است که پوشش چرم ناپا و عناصر مشکی آلکانترا از مهم‌ترین آنها محسوب می‌شوند. این خودرو از تکنولوژی‌های مهمی چون ترمز اضطراری خودکار، تشخیص علائم ترافیکی، دستیار حفظ خودرو بین خطوط، سیستم دید در شب، کروز کنترل تطبیقی با عملکرد توقف و حرکت بهره می‌برد.

پژو 5008 مدل 2021

پژو ۵۰۰۸ مدل ۲۰۲۱ فیس لیفت در بازار اروپا از قوای محرکه مختلفی چون موتور ۳ سیلندر ۱.۲ لیتری بنزینی، موتور ۴ سیلندر ۱.۶ لیتری بنزینی و موتور ۴ سیلندر ۱.۵ و ۲ لیتری دیزلی بهره می‌برد. این خودرو تا پایان سال ۲۰۲۰ در بازار اروپا به فروش خواهد رسید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*