ظرفيت باتری گلکسی اس 21

ظرفیت باتری گلکسی اس ۲۱ و اس ۲۱ پلاس مشخص شد

گوشی‌های سامسونگ گلکسی اس ۲۱ و گلکسی اس ۲۱ پلاس، سال آینده در ماه فوریه معرفی خواهد شد. در حال حاضر این دو گوشی در وب سایت ۳C ظاهر شده‌اند و ظرفیت باتری گلکسی اس ۲۱ نشان داده شده است.

با اینکه فاصله زیادی تا معرفی خانواده گلکسی اس ۲۱ باقی مانده اما انتشار شایعات در خصوص این محصولات آغاز شده است. طبق جدیدترین اخبار، ظرفیت باتری گلکسی اس ۲۱ و گلکسی اس ۲۱ پلاس در وب سایت ۳C عنوان شده است.

گلگسی اس ۲۱ در نهاد ۳C دیده شده  و از همین طریق، شماره مدل و ظرفیت باتری این گوشی منتشر شده است. براساس این اسناد، گوشی گلکسی اس ۲۱ با شماره مدل SM-G991  ظرفیت ۳۸۸۰ میلی‌آمپر ساعتی و گلکسی اس ۲۱ پلاس به شماره مدل SM-G996 ،ظرفیت ۴۶۶۰ میلی‌آمپر ساعت دارد. نکته‌ی جالب توجه در اطلاعات فاش شده این است که باتری گوشی‌های یاد شده توسط سامسونگ تولید نمی‌شود. ظاهرا این باتری‌ها از طریق شرکت چینی Ningde Amperex technology Limited ساخته خواهد شد.

ظرفیت باتری گلکسی اس 21

اعداد اعلام شده مربوط به ظرفیت اسمی باتری است و احتمالا ظرفیت معمولی بالاتر از این مقادیر خواهد بود. همچنین این اطلاعات نشان می‌دهند که فقط باتری گوشی گلکسی اس ۲۱ پلاس نسبت به پرچمداران فعلی سری اس پیشرفت خواهد داشت و مدل گلکسی اس ۲۱ همانند نسل قبلی خود از ظرفیت ۴۰۰۰ هزار میلی آمپر ساعتی بهره‌ می‌برد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. این قضیه تفاوت ظرفیت واقعی باطری با عددی که باهاش بازاریابی میشه همیشه وجود داشته؟
    اون وقت دلیلش چیه؟

  2. ظرفیتش واقعا بالاست