مزدا 6 جدید

مزدا ۶ جدید با نسخه کربن ادیشن معرفی شد

مزدا ۶ جدید با نسخه کربن ادیشن معرفی شد. در این مطلب با مشخصات و امکانات خودرو مزدا ۶ مدل ۲۰۲۱ – Mazda 6 2021 آشنا می‌شویم.

مدل ۲۰۲۱ مزدا ۶ با تغییرات بهتری در بخش تکنولوژی و گشتاور بیشتر معرفی شد. همچنین این خودرو دارای تریم سفارشی جدید به نام کربن ادیشن است.

مزدا 6

به گفته‌ی این شرکت سدان به روز شده ژاپنی از اواخر ماه سپتامبر وارد بازار خواهد شد. تریم‌های مدل ۲۰۲۱ مزدا ۶ به پیشرانه اسکای اکتیوجی ۲۰۵ لیتری توربو مجهز شده و اکنون قدرت ۲۵۰ اسب بخار و گشتاور ۴۳۴ نیوتون متری (با بنزین سوپر) تولید می‌کنند.

نسبت به قبل گشتاور این پیشرانه هم‌اکنون ۱۴ نیوتون متر افزایش یافته است. این مدل جدید دارای نشان توربو روی صندوق عقب خود است تا نشان دهنده‌ی نوع پیشرانه مورد استفاده باشد.

مزدا 6

تغییری در پیشرانه ۴ سیلندر ۲۰۵ لیتری تنفس طبیعی نسبت به قبل دیده نمی‌شود و همچنان قدرت ۱۸۷ اسب بخار و گشتاور ۲۵۲ نیوتون متری تولید می‌کند. از امسال همه‌ی تریم‌های‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ این‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خودرو به صورت استاندارد با اپل کارپلی و اندروید اتو عرضه می‌شوند.

مدل‌های گرند تورینگ و مدل‌های بالاتر از اپل کارپلی بی‌سیم بهره می‌برند. این خودرو از تریم خاکستری پلی متال با عناصر مشکی براق در لبه‌های صندوق و آینه‌های بغل استفاده کرده است و تریمی که بین نسخه‌های گرند تورینگ‌رزرو و نسخه سیگنیچر قرار می‌گیرد دارای مدل سفارشی کربن ادیشن است.

مزدا 6

مزدا ۶ جدید از رینگ‌های ۱۹ اینچی جدید و رنگ مشکی داخل کابین و صندلی‌های چرم قرمز رنگ برخوردار است. از دیگر امکانات این خودرو می‌توان به صندلی‌های گرم و سرد شونده، چراغ‌های جلوی تطبیقی، هد‌آپ دیسپلی و فرمان گرم شونده اشاره کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*