پیامک های تبلیغاتی

روش غیر فعالسازی پیامک های تبلیغاتی ایرانسل

مشترکان اپراتورهای تلفن همراه به دنبال قطع پیامک های تبلیغاتی هستند. در این مطلب شما را با روش‌های حذف این پیامک‌ها در ایرانسل آشنا می‌کنیم.

اگر از مشترکان ایرانسل باشید مطمئنا از پیامک های تبلیغاتی روزانه‌اش که inbox گوشی‌تان رو پر کرده‌اند خسته شده‌اید. در چنین حالتی شما باید به دنبال روشی برای لغو و غیر فعالسازی این پیام‌های مزاحم باشید. این پیامک‌های آزاردهنده گاها باعث ایجاد عصبانیت به دلیل دریافت مکرر آنها برای مشترکان می‌شوند.

روش‌های لغو پیامک های تبلیغاتی ایرانسل

همان‌طور که می‌دانید این اس ام اس‌های تبلیغاتی توسط شرکت ایرانسل برای شما ارسال می‌شوند و این سرویس برای تمامی مشترکان به صورت پیش‌فرض فعال هستند، ولی روش‌هایی برای غیر فعال کردن آنها وجود دارد که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید :

  • پیامک
  • تماس با پشتیبانی ایرانسل
  • نرم افزار ایرانسل من
  • کد دستوری حذف سرویس پیامک های تبلیغاتی

پیامک های تبلیغاتی

غیر فعالسازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل از طریق پیامک

در این روش ساده شما می‌توانید کلیدواژه مربوط به هر کدام از محصولات که در عکس زیر می‌بینید را به سر‌شماره ۵۰۰۵ ارسال کنید.

بعد از ارسال، پیامکی حاوی غیر فعالسازی هر کدام از سرویس‌های مبتنی بر محتوا یا سرویس‌های پیامک تبلیغاتی برایتان ارسال خواهد شد.

پیامک های تبلیغاتی

غیرفعالسازی پیامک تبلیغاتی توسط کد USSD

بعد از پیگیری‌های وزیر ارتباطات جهت روشی برای مدیریت پیامک های تبلیغاتی، تمامی اپراتورها با ایجاد کد USSD این مشکل را مرتفع کردند.

در این روش ابتدا وارد قسمت شماره‌گیری تلفن همراه خود شده و شماره ستاره ۸۰۰ مربع (#۸۰۰*) را وارد کنید و سپس از منو، گزینه قطع تبلیغات را انتخاب کنید.

پیامک های تبلیغاتی

در این سامانه شما می‌توانید نسبت به قطع یا دریافت لیست خدمات فعال خود نیز اقدام کنید. همچنین استعلام هزینه خدمات را نیز می‌توانید در این روش به دست بیاورید.

لغو پیامک تبلیغاتی از طریق نرم افزار ایرانسل من

یکی دیگر از روش‌های لغو سرویس‌های پیامک تبلیغاتی از طریق اپلیکیشن ایرانسل من می‌باشد. در این روش شما می‌توانید نسبت به فعال یا غیر فعالسازی این پیامک‌های مزاحم اقدام کنید.

برای انجام این کار ابتدا وارد نرم افزار ایرانسل من شده و روی منوی سه خط بالای صفحه کلیک کنید. سپس از منوی پیش رو گزینه پرونده را انتخاب کنید.

پیامک های تبلیغاتی

در تب تنظیمات نیز گزینه «مدیریت پیامک های تبلیغاتی» را انتخاب کنید. در صورتی که پیامک تبلیغاتی شما از روش‌های دیگری غیر فعال شده باشد با گزینه فعالسازی مواجه خواهید شد.

پیامک های تبلیغاتی

نکته: تمامی روش‌های ذکر شده برای حذف پیامک های تبلیغاتی است که با شماره‌های ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ ، ۳۰۰۰ ، ۵۰۰۰ و ۰۲۱ برای شما ارسال می‌شوند. برای غیر فعالسازی سایر پیامک های تبلیغاتی باید از کدهای مخصوص به خود استفاده فرمایید.

لغو پیامک تبلیغاتی به روش #۵۰۰۶*

علاوه بر روش‌های ذکر شده شما می‌توانید با شماره‌گیری کد ستاره پنج هزار و شش مربع (#۵۰۰۶*) اقدام به حذف هر یک از پیامک های تبلیغاتی یا خدمات مبتنی بر محتوا کنید.

پیامک های تبلیغاتی

بیشتر پیامک های تبلیغاتی به دلیل ارائه اطلاعات نادرست یا ارسال پیامک در زمان‌های استراحت مشترکان برای آنها ایجاد مزاحمت می‌کنند و همین امر باعث شده است تا به دنبال روشی برای حذف این پیامک‌ها باشید. اپراتور ایرانسل از طریق چهار روش این امر را محقق ساخته است و شما از طریق روش‌های پیامک، تماس با پشتیبانی ، اپلیکیشن ایرانسل من و کد‌های دستوری USSD که در بالا به آنها اشاره کردیم، می‌توانید آنها را فعال یا غیر فعال کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. با این کدها دو هفته تبلیغات کم میشه و دوباره روز از نو و روزی از نو

    با سپاس

  2. من ازاین کد استفاده کردم و کارساز بوده کلی از هزینه هام درست شده و برای همراه اولم امکان پذیره کاش کدی هم بود که مصرف ازاد رو غیرفعال کنه