تاریخ مراسم رونمایی از اپل واچ سری 6 و آیپد ایر 4

تاریخ مراسم رونمایی از اپل واچ سری ۶ و آیپد ایر ۴ مشخص شد

تاریخ مراسم رونمایی از اپل واچ سری ۶ – Apple Watch Series 6 و آیپد ایر ۴ – iPad Air 4 اپل رسماً مشخص شد. این رویداد به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

سال ۲۰۲۰ بسیار عجیب و غیرعادی بود، اما اپل موفق شد علی رغم بحران همه گیری ویروس کووید-۱۹ و قرنطینه که همگی منجر به اخلال در چرخه تامین شد، به خوبی از پس مشکلات بربیاید.

تا به اینجای کار می‌دانیم که معرفی آیفون ۵G در سال جاری ممکن است با تاخیر مواجه شود و حداقل شش الی هفت محصول دیگر از سوی اپل معرفی خواهد شد. حال به تازگی اپل تاریخ نخستین مراسم معرفی خود را مشخص کرده که طی آن اپل واچ ۶ و آیپد ایر ۴ و احتمالا چند محصول کوچک دیگر به طور رسمی معرفی می شوند.

همچنین انتظار می‌رود تا اپل در این مراسم تاریخ عرضه بروزرسانی بعدی آی‌اواس ۱۴ را نیز رسما مشخص کند. به نظر می‌رسد اپل قصد دارد پیش از معرفی آیفون ۲۰۲۰ بروزرسانی iOS 14 را برای گوشی‌های آیفون ۶ اس تا آیفون ۱۱ عرضه کند.

تاریخ رونمایی از اپل واچ سری ۶ و آیپد ایر ۴ اپل ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ (۲۵ شهریور ۱۳۹۹) و زمان آن ساعت ۱۰ صبح به وقت منطقه زمانی اقیانوس آرام است و مراسم در پارک اپل به صورت آنلاین انجام می‌شود.

این مراسم تحت عنوان Time Flies صورت می‌گیرد که به گفته بلومبرگ با توجه به اسم آن نیز می‌توان نتیجه گرفت مربوط به تبلت و گجت‌های پوشیدنی است تا یک مراسم آیفون محور!

البته گفته می‌شود رنگ آبی لوگوی این مراسم و ایضا رنگ هشتگ، به رنگ جدید آیفون ۲۰۲۰ اشاره دارد، هرچند ممکن است رنگی جدید برای آیپد ایر ۴ نیز باشد. علاوه بر این طبق گمانه زنی‌ها احتمال دارد اپل برای معرفی آیفون‌های جدید نیز از لوگویی مشابه استفاده کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه