رویداد IFA

در رویداد IFA 2020 امسال کدام گجت‌ها و محصولات برتر معرفی شدند؟

رویداد IFA 2020 به پاین رسید و اکنون قصد داریم تا برخی از بهترین محصولات و گجت‌های معرفی شده در نمایشگاه ایفا 2020 را به شما کنیم.

هرساله شرکت‌های بسیاری در نمایشگاه و رویداد معروف IFA حضور می‌یابند، تا با معرفی گجت‌های نو با تکنولوژی به‌روز، نظر کاربران را به سوی خود جلب کنند.

با این وجود، همانطور که می‌دانیم، بسیاری از رویدادهای سال جاری به دلیل پاندمی ویروس کرونا کنسل و یا به صورت مجازی برگزار شدند و IFA 2020 نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. این نمایشگاه به دو روش مجازی و همینطور حضوری (با تعداد اندکی از افراد) برگزار شد که البته با استقبال مناسبی نیز همراه بود.

رویداد IFA 2020 امسال با حضور شرکت‌های نام آشنایی مانند سامسونگ، ایسوس و اِنویدیا به پیش رفت، اما میان چندین محصول جدید از شرکت‌ها و برندهای مختلف، بهترین گجت‌های معرفی شده در آن کدام‌ بودند؟ آیا این شرکت‌ها با محصولات جدید توانستند که انتظارات کاربران را با پیشرفت‌های خود برآورده کنند؟

در ویدئو جدید گجت تی وی، به بررسی کوتاهی از برخی محصولات و گجت‌های تازه معرفی شده در این رویداد خواهیم پرداخت، تا ببینیم که پیشرفت تکنولوژی، تا چه حدی باعث بهبود ساخت اسمارت‌فون‌ها، لپ تاپ‌ها و گجت‌های امروزی شده است.

بهترین گجت‌های معرفی شده در رویداد IFA 2020

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه