دوج چارجر و دورانگو 2021

دوج چارجر و دورانگو ۲۰۲۱ با ظاهری جدید برای پلیس آمریکا معرفی شدند

کمپانی دوج اقدام به معرفی خودروهای پلیس چارجر و دورانگو ۲۰۲۱ با ظاهری جدید کرد. در این مطلب ویژگی‌های این دو خودرو خاص را بررسی می‌‌‌‌‌‌کنیم.

چندی پیش تیزری از کمپانی دوج در اینترنت منتشر شد که نشان دهنده خودروهای جدید این شرکت بودند. شرکت دوج با این تیزر به معرفی و نمایش خودروهای جدید خود به نام‌های چارجر و دورانگو ۲۰۲۱ پرداخته است.

معرفی خودروی چارجر پورسوئیت ۲۰۲۱

خودرو دوج چارجر پورسوئیت که یک اتومبیل آمریکایی است دارای گیربکس‌ ۸ سرعته اتوماتیک جدید خواهد بود که جایگزین نسخه قبلی آن با گیربکس‌ ۵ سرعته شده است.

قدرت این خودروی ۳۰۰ اسب بخاری با گشتاور ۳۵۸ نیوتون‌متری به چهار چرخ محرک این خودرو انتقال پیدا می‌کند. همچنین خودرو چارجر به ۶ سیلندر به‌روزرسانی شده و قدرت آن افزایش داشته است که نسبت به نسخه قبل به ترتیب ۸ اسب بخار و ۵ نیوتون‌متر افزایش را تجربه می‌کند.

دوج

پیشرانه ۸ سیلندر این خودرو تغییری نداشته اما دیگر به چهار چرخ محرک مجهز نیست و این موضوع برای بسیاری از افسران پلیس ناامید کننده است، ولی به گفته مدیران شرکت دوج، قوای محرکه جدید این خودرو فراتر از انتظارات بوده و از نظر شتاب‌گیری، هندلینگ، ترمزها، بسیار پیشرفت داشته است.

از نظر مصرف سوخت نیز دوج چارجر پورسوئیت با گیربکس ۸ سیلندر خود نسبت به نسخه قبلی کم مصرف‌تر شده است. از امکانات خودرو می‌توان به اندروید اتو و اپل کارپلی و همچنین ظرفیت بار بیشتر برای حمل تجهیزات اشاره کرد. سدان جدید دارای حداکثر سرعت ۲۲۵ کیلومتر بر ساعت می‌باشد که افسران پلیس می‌توانند نسبت به نیاز خود آن را محدود کنند.

مشخصات خودرو دورانگو پورسویت ۲۰۲۱

دوج

خودرو دوج دورانگو پورسوئیت ۲۰۲۱ مانند نسخه استاندارد خود فیس لیفت شده و دارای رینگ‌های آلیاژی نیست. همچنین این خودرو با پیشرانه‌های ۸ سیلندر ۵.۷ و ۳.۶ لیتری عرضه شده و دارای بیست ویژگی جدید است که از جمله آنها می‌توان به دسته‌دنده‌‌ی پشت فرمانی اشاره کرد که به گفته شرکت دوج این تغییر در جهت ایجاد فضای بیشتر در کنسول مرکزی انجام شده است.

از امکانات دیگر خودروی خاص دوج دورانگو، چهار دکمه در صندلی‌های جلو است که قابلیت برنامه‌ریزی را برای افسران پلیس دارد. همین‌طور این خودرو به سیستم تهویه مطبوع سه ناحیه‌ای و پکیج ترمز هوی دیوتی مجهز شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه