اسنپ بورس

سرویس اسنپ بورس به اپلیکیشن Snapp اضافه شد

شرکت اسنپ با توجه به استقبال گسترده مردم برای سرمایه‌گذاری در بازار بورس، سرویس جدید اسنپ بورس را در اپلیکیشن خود راه‌اندازی کرد.

مدتی است که شاهد استقبال گسترده مردم برای سرمایه‌گذاری در بازار بورس هستیم در همین راستا شرکت اسنپ برای آسان‌تر کردن دسترسی کاربران به خدمات این حوزه در سوپر اپلیکیشن اسنپ سرویس بورس را راه‌اندازی کرد. تمامی کاربران به کمک این سرویس می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری در سامانه سجام مراحل ثبت نام، مراحل احراز هویت به صورت غیرحضوری و مراحل مشاهده و فروش سهام را انجام دهند. شرکت اسنپ با تکیه بر تخصص و دانش فنی در گروه خود و طی همکاری با شرکت‌های معتبر و شناخته‌شده بازار سرمایه قابلیت اسنپ بورس را راه‌اندازی کرده است و در آینده بسته کاملی از خدمات بازار سرمایه را به کاربران اسنپ ارائه خواهد شد.

جزئیات سرویس اسنپ بورس

روابط عمومی اسنپ اعلام کرد با هدف تامین امنیت اطلاعات کاربران، تمامی اطلاعات درخواستی در مرحله ثبت نام و احراز هویت سجام در سرویس اسنپ بورس باقی نخواهد ماند و به صورت مستقیم به بخش مربوطه ارسال خواهد شد. در حقیقت این سرویس فقط یک رابط کاربری بوده و امکان دسترسی آسان به سامانه سجام و بخش احراز هویت را فراهم می‌کند تا کاربران اپلیکیشن اسنپ بدون نیاز به نصب برنامه جدید کارهای حوزه بورسی خود را به انجام برسانند.

به واسطه قابلیت اسنپ بورس، کلیه کاربران اپلیکیشن اسنپ قادر خواهند بود به آسانی به بازار بورس ورود پیدا کنند. همچنین کلیه مشمولان سهام عدالت که روش مدیریت مستقیم را انتخاب کرده بودند به آسانی می‌توانند پورتفوی خود را در اپلیکیشن اسنپ مشاهده کرده و به هر میزان که تمایل دارند سهام خود را به فروش برسانند. این سرویس به صورت ۲۴ ساعته خدمات‌رسانی می‌کند و کاربران در صورت مواجهه به هر نوع سوال یا مشکلی می‌توانند به تیم پشتیبانی این سرویس به شماره ۴۱۸۴۹۲۲۲ تماس بگیرند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*