تجهیزات شبکه

چرا گارانتی در تجهیزات شبکه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؟

همان طور که می‌دانید با گذشت زمان، جهان به سمت سوی پیشرفت‌های شگرف فناوری اطلاعات رفته به طوری که اکثر کسب و کارها برای فعالیت و بقا همواره می‌بایست با این پیشرفت‌ها، خود را ارتقا داده و همسو با آن حرکت کنند.

یکی از موارد مهمی که در پیشرفت‌های تکنولوژی باید مورد توجه قرار گیرد، راه اندازی دیتا سنترهای پیشرفته می‌باشد. به همین دلیل این عامل سبب خرید انواع تجهیزات شبکه متناسب با نیاز گردیده است.

حال ممکن است این سوال برای شما پیش آید که آیا تمامی شرکت‌های بزرگ و کوچک و یا حتی سازمان‌ها به راه‌اندازی شبکه نیاز دارند؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت امروزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات به عنوان عضوی جدانشدنی از کلیه کسب و کارها به حساب می‌آید. شرکت‌ها برای آن که بتوانند در دنیای امروز پیشرفت کرده و یا حتی به فعالیت خود ادامه دهند نیاز دارند که از این تکنولوژی‌ها استفاده نمایند تا از دنیای رقابت جا نمانند.

وجود شبکه در کسب و کارهای بزرگ و کوچک سبب ایجاد بازار جدید به نام بازار فروش تجهیزات شبکه گردیده است. همین عامل سبب شده تا تعداد زیادی از شرکت‌ها و یا حتی می‌توان گفت اشخاص در این حوزه وارد شوند. ازدیاد فروشندگان در این حوزه، خرید را برای مصرف کنندگان این گونه تجهیزات مشکل کرده زیرا نظارت بر کیفیت آنان کاری دشوار است.

متاسفانه در کشور ما ایران تنها بخشی از تجهیزات پسیو مانند کابل، رک و غیره تولید می‌شوند و تجهیزات اکتیو مانند سرور اچ پی، سوئیچ شبکه، روتر، تجهیزات وایرلس، ویپ و غیره باید از سایر کشورها به ایران وارد شود. اما متاسفانه عدم وجود نمایندگی‌های معتبر کمپانی‌های بزرگ تولید تجهیزات شبکه در ایران به دلیل تحریم سبب شده تا کنترل بر کیفیت و قیمت تجهیزات شبکه به خوبی صورت نمی گیرد.

در خرید تجهیزات شبکه دو عامل کیفیت و قیمت از اهمیت ویژه ای برخوردار می‌باشد. دلیل اهمیت کیفیت تجهیزات تأثیری است که بر عملکرد شبکه می‌گذارد. اختلال در عملکرد یک دستگاه، سبب اختلال در عملکرد کل شبکه خواهد شد که این عامل سبب ایجاد وقفه در شبکه و در نتیجه اتلاف وقت یک کسب و کار می‌گردد. از طرفی دیگر قیمت بالای این تجهیزات می‌باشد، به همین دلیل هنگام خرید اینگونه تجهیزات دو عامل قیمت و کیفیت تأثیرگذار هستند، زیرا اگر این تجهیزات از کیفیت خوبی برخوردار نباشد هزینه سنگینی را علاوه بر اختلال در عملکرد هنگام خرید مجدد تجهیزات شبکه وارد می‌نماید.

ضرورت وجود گارانتی برای تجهیزات شبکه

به دلیل واردات تجهیزات شبکه از دیگر کشورها به ایران، قیمت تمام شده‌ی آن‌ها بسیار گران می‌شود. خرید هر یک از این تجهیزات هزینه سنگینی را به شرکت‌ها و سازمان‌ها وارد کرده و بودجه زیادی را صرف خود می‌نماید. به همین دلیل است که گارانتی و یا خدمات پس از فروش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار شده است.

وجود خدمات پس از فروش تجهیزات شبکه سبب می‌شود هنگامی که این تجهیزات در طی دوران گارانتی با مشکلی که در موارد تحت پوشش گارانتی آن شرکت باشد مواجه شوند شرکت فروشنده موظف می‌گردد دستگاه را تعمیر و یا در غیر این صورت آن را تعویض نماید.

آیا گارانتی معتبر در زمینه خرید تجهیزات شبکه در ایران وجود دارد؟

متاسفانه در ایران شرکت‌های مختلفی تجهیزات خود را با عنوان دارای گارانتی به فروش می‌رسانند اما در زمان نیاز، هیچگونه خدماتی را ارائه نمی دهند. اما با این حال شرکت‌هایی هستند که این خدمات پس از فروش را در عمل نیز انجام می‌دهند. پس اولین نکته‌ای که باید در نظر بگیرید این است که همواره محصولات شبکه مورد نیاز خود را از شرکت‌های معتبر در این زمینه خریداری نمایید.

معرفی گارانتی برتر تجهیزات شبکه

این را نباید فراموش کرد که امروزه هیچ کسب و کاری بدون رضایت مشتری و ارائه خدمات پس از فروش پیشرفت نکرده و البته در این بین کسب رضایت مشتریان فروشگاه‌های اینترنتی به دلیل خرید از راه دور بسیار سخت می‌باشد. فروشگاه مستر شبکه از ابتدای فعالیت خود همواره در تلاش بوده تا بهترین تجهیزات ، بهترین کیفیت و برترین خدمات پش از فروش را به مشتریان خود ارائه و رضایت ۱۰۰% آنان را کسب نماید.

فروشگاه اینترنتی مستر شبکه با دارا بودن معتبرترین گارانتی در حوزه فروش تجهیزات شبکه با هدف ارتقای سطح ارائه خدمات پس از فروش در تلاش است تا خدمات متفاوتی را به مشتریان خود ارائه نماید. یکی از مهمترین پارامترهای این گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی دستگاه می‌باشد.

البته لازم به ذکر است این فروشگاه دارای امکاناتی نظیر مشاوره نیز می‌باشند. خریداران محترم در صورت وجود هر گونه سوال می‌توانند با شماره تماس ۶۲۹۱۳-۰۲۱ تماس گرفته و با کارشناسان مستر شبکه گفتگو نمایند. همچنین با مراجعه به بخش محصولات و جستجو محصول مورد نظر می‌توانند کلیه مشخصات دستگاه را مشاهده و آن را با سایر تجهیزات مقایسه نمایند.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*