قیمت پژو 207 آی پانوراما

قیمت پژو 207 آی پانوراما در بازار آزاد مشخص شد

قیمت پژو 207 آی پانوراما در بازار آزاد چند روز پس از تحویل به مشتریان مشخص شد. دلالان برای پژو 207i پانورامانیز همانند دنا پلاس توربو اتوماتیک قیمت نجومی را در نظر گرفتند.

اخیرا ایران خودرو دنا پلاس توربو اتوماتیک را به بازار عرضه کرد که دلالان و مالکان این خودرو برای آن قیمت نجومی را در نظر گرفتند که حواشی زیادی را به همراه داشت، اکنون نیز اتفاقی مشابه برای خودرو پژو 207 آی پانوراما رخ است و دلالان برای پژو 207i پانوراما تنها چند روز پس از تحویل قیمت نجومی را اعلام کردند.

قیمت پژو 207 آی پانوراما در بازار آزاد

قیمت پژو 207 آی پانوراما

شرکت ایران خودرو طی روزهای اخیرا نخستین سری از پژو 207i پانوراما را در نسخه دنده‌ای به مشتریان تحویل داد که حواله‌داران این خودرو آن را با قیمت حدود 156 میلیون تومان دریافت کردند؛ این 156 میلیون تومان قیمتی است که شورای رقابت برای این هاچ بک آپشنال ایران خودرو تعیین کرده است و گروه صنعتی ایران خودرو نیز آن را با همین قیمت به حواله‌داران تحویل می‌دهد.

قیمت پژو 207 آی پانوراما

اما در بازار قیمت این خودرو از سوی دلالان به رقم نجومی رسیده است. بررسی‌ها نشان می‌دهد برخی از مالکان پژو ۲۰۷i دنده‌ای پانوراما در آگهی‌ها برای این خودرو قیمتی بیش از 420 میلیون تومان را در نظر گرفتند. البته برخی دیگر از آگهی‌ها نشان می‌دهد فعلا ارزش‌گذاری این خودرو در بازه 350 تا 365 میلیون تومان است که بازهم قیمت نجومی محسوب می‌شود و در واقع قیمت آن در بازار به دو برابر قیمت رسمی رسیده است.

قیمت پژو 207 آی پانوراما

کارشناسان حوزه خودرو بر این باورند این نوع از قیمت‌گذاری‌ها برای محصولات جدیدی چون پژو 207 آی پانوراما دنده‌ای و دنا پلاس توربو اتوماتیک از سوی دلالان ناشی و افراد بی‌تجربه انجام می‌شود؛ چراکه چنین قیمت‌هایی هیچ پایه و اساس علمی ندارند و هنگامی که برای دنا پلاس توربو اتوماتیک قیمت بیش از 600 میلیون تومان در نظر گرفته می‌شود، مشتریان می‌توانند با چنین پولی به سراغ خودروهای دیگری با امکانات و تجهیزات بیشتر نظیر شاسی‌بلندهای چینی بروند. به همین دلیل طی روزهای گذشته که برای دنا پلاس توربو اتوماتیک قیمت 600 میلیون تومان اعلام شد، کسی خواهان خرید این خودرو نبود و به ناچار آگهی‌دهندگان برای فروش آسان‌تر قیمت آن را به کمتر از 500 میلیون تومان کاهش دادند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

8 دیدگاه

 1. خاك بر سر اون اقتصادي كه قيمت رو دلال تعيين مي كنه…!
  اينام كه از خداشونه…. اصلانم تابلو نيست كه دستشون تو يه كاسست….

 2. بیشتر از 260 نمی ارزه

  با سپاس

 3. سانروف با معکوس باز و با ترمز بسته میشه

 4. چه پولی جمع کنن از مردم

 5. بهترین ماشین تو ایران

 6. آقا آفرین با این پیشرفت 207 با 10 سال قدمت در کشور انقدر پیشرفت کرده و شرکت های اروپایی یا حتی چینی پیشرفتاشون ماهیانست ولی باز عیبی نداره حداقل یه قیمت 10.20 میلیون بالا تر اعلام کنید (که باز هم به اون قیمت نمیزهه) یهو نیاید 100 تومن بکشید روش واسه نیم متر شیشه که باز و بسته نمیشه

 7. خیلی مسخرس خدایی