قیمت پژو 207 آی پانوراما

قیمت پژو ۲۰۷ آی پانوراما در بازار آزاد مشخص شد

قیمت پژو ۲۰۷ آی پانوراما در بازار آزاد چند روز پس از تحویل به مشتریان مشخص شد. دلالان برای پژو ۲۰۷i پانورامانیز همانند دنا پلاس توربو اتوماتیک قیمت نجومی را در نظر گرفتند.

اخیرا ایران خودرو دنا پلاس توربو اتوماتیک را به بازار عرضه کرد که دلالان و مالکان این خودرو برای آن قیمت نجومی را در نظر گرفتند که حواشی زیادی را به همراه داشت، اکنون نیز اتفاقی مشابه برای خودرو پژو ۲۰۷ آی پانوراما رخ است و دلالان برای پژو ۲۰۷i پانوراما تنها چند روز پس از تحویل قیمت نجومی را اعلام کردند.

قیمت پژو ۲۰۷ آی پانوراما در بازار آزاد

قیمت پژو 207 آی پانوراما

شرکت ایران خودرو طی روزهای اخیرا نخستین سری از پژو ۲۰۷i پانوراما را در نسخه دنده‌ای به مشتریان تحویل داد که حواله‌داران این خودرو آن را با قیمت حدود ۱۵۶ میلیون تومان دریافت کردند؛ این ۱۵۶ میلیون تومان قیمتی است که شورای رقابت برای این هاچ بک آپشنال ایران خودرو تعیین کرده است و گروه صنعتی ایران خودرو نیز آن را با همین قیمت به حواله‌داران تحویل می‌دهد.

قیمت پژو 207 آی پانوراما

اما در بازار قیمت این خودرو از سوی دلالان به رقم نجومی رسیده است. بررسی‌ها نشان می‌دهد برخی از مالکان پژو ۲۰۷i دنده‌ای پانوراما در آگهی‌ها برای این خودرو قیمتی بیش از ۴۲۰ میلیون تومان را در نظر گرفتند. البته برخی دیگر از آگهی‌ها نشان می‌دهد فعلا ارزش‌گذاری این خودرو در بازه ۳۵۰ تا ۳۶۵ میلیون تومان است که بازهم قیمت نجومی محسوب می‌شود و در واقع قیمت آن در بازار به دو برابر قیمت رسمی رسیده است.

قیمت پژو 207 آی پانوراما

کارشناسان حوزه خودرو بر این باورند این نوع از قیمت‌گذاری‌ها برای محصولات جدیدی چون پژو ۲۰۷ آی پانوراما دنده‌ای و دنا پلاس توربو اتوماتیک از سوی دلالان ناشی و افراد بی‌تجربه انجام می‌شود؛ چراکه چنین قیمت‌هایی هیچ پایه و اساس علمی ندارند و هنگامی که برای دنا پلاس توربو اتوماتیک قیمت بیش از ۶۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته می‌شود، مشتریان می‌توانند با چنین پولی به سراغ خودروهای دیگری با امکانات و تجهیزات بیشتر نظیر شاسی‌بلندهای چینی بروند. به همین دلیل طی روزهای گذشته که برای دنا پلاس توربو اتوماتیک قیمت ۶۰۰ میلیون تومان اعلام شد، کسی خواهان خرید این خودرو نبود و به ناچار آگهی‌دهندگان برای فروش آسان‌تر قیمت آن را به کمتر از ۵۰۰ میلیون تومان کاهش دادند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۸ دیدگاه

  1. خاک بر سر اون اقتصادی که قیمت رو دلال تعیین می کنه…!
    اینام که از خداشونه…. اصلانم تابلو نیست که دستشون تو یه کاسست….

  2. بیشتر از ۲۶۰ نمی ارزه

    با سپاس

  3. سانروف با معکوس باز و با ترمز بسته میشه

  4. چه پولی جمع کنن از مردم

  5. بهترین ماشین تو ایران

  6. آقا آفرین با این پیشرفت ۲۰۷ با ۱۰ سال قدمت در کشور انقدر پیشرفت کرده و شرکت های اروپایی یا حتی چینی پیشرفتاشون ماهیانست ولی باز عیبی نداره حداقل یه قیمت ۱۰.۲۰ میلیون بالا تر اعلام کنید (که باز هم به اون قیمت نمیزهه) یهو نیاید ۱۰۰ تومن بکشید روش واسه نیم متر شیشه که باز و بسته نمیشه