پتال سرچ

با موتور جستجوی هواوی پتال سرچ آشنا شوید

اپلیکیشن پتال سرچ – Petal Search به عنوان موتور جستجوی اختصاصی هواوی محسوب می‌شود که در ادامه شما را با ویژگی‌های این برنامه آشنا خواهیم کرد.

برنامه کاربردی و موتور جستجو «پتال سرچ» (Petal Search)، یک ابزار مفید از شرکت هواوی است که در ابتدا کاربران از آن برای یافتن محتویات گوشی، فایل APK اپلیکیشن‌ها و جستجوی آنلاین استفاده می‌کردند. اما با گذشت مدتی کوتاه، این برنامه به سرعت پیشرفت کرده و اکنون به یک موتور جستجوگر ‌قدرتمند و با قابلیت‌های متفاوت تبدیل شده است.

آشنایی با موتور جستجوی هواوی پتال سرچ 

پتال سرچ در ابتدا به عنوان جایگزینی برای پیدا کردن فایل APK اپلیکیشن‌ها در مارکت‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گرفت، اما پیشرفت سریع این موتور جستجوگر هواوی و استقبال گسترده کاربران، «پتال سرچ» را به یک پروژه بزرگ و جدی‌ تبدیل کرده است.

در حال حاضر امکان جستجوی اخبار، تصاویر، ویدیو، فروشگاه‌ها و اطلاعات پروازها برای کاربران «Petal Search» فراهم شده است. هواوی مانند سایر ارائه دهندگان موتور جستجو، برای نمایش نتایج بهتر جستجو با سایر شرکت‌ها همکاری دارد. این موارد شامل به‌روزرسانی‌های مستقیم از معتبرترین منابع است که در مورد آن منطقه جغرافیایی بهترین توان جستجو را دارند.

پتال سرچ

برای ارائه اطلاعات صحیح و به‌روز از مشاغل محلی، هواوی از وجود شرکای منطقه‌ای و محلی بسیاری استفاده کرده است. در حال حاضر هواوی برای یافتن نتایج در کشورهای ترکیه و اسپانیا از موتور جستجوگر اختصاصی خود استفاده می‌کند و می‌تواند در بخش جستجو بر روی موبایل با سرویس‌های جهانی مانند Bing و Google رقابت کند.

در حال حاضر Petal Search برای نمایش نتایج تا حد زیادی به موتورهای جستجوگر سایر کشورها نیز وابسته است. اما هواوی قصد دارد با طی کردن مراحل ابتدایی، به مرور خدمات اختصاصی خود را به کاربران افزایش دهد. در حال حاضر زمان مشخصی برای استقلال کامل و نهایی شدن جستجوگر پتال سرچ اعلام نشده اما تیم هواوی کیفیت را به عنوان اولویت خود در این پروژه، هدف قرار داده است، در همین راستا تا آماده شدن کامل Petal Search، برای نمایش نتایج بهتر در کشورهای مختلف از جستجوگرهای دیگر بهره خواهد برد.

در حال حاضر جستجوگر «پتال سرچ» در قسمت‌هایی از رابط کاربری EMUI هواوی نیز ترکیب شده است. به طور مثال در رابط کاربری EMUI 11 با پایین کشیدن صفحه نمایش می‌توان به قسمت جستجو دسترسی پیدا کرد که از نتایج پتال سرچ استفاده کرده و دیگر نیازی به مراجعه به «ویجت» (Widget) یا خود برنامه «پتال سرچ» نیست.

همچنین هواوی در آینده قصد دارد نتایج جستجوی دستیار صوتی Celia را نیز به پتال سرچ متصل کند تا این دو با هماهنگی بیشتری فعالیت کنند. تنها چهار ماه از شروع به کار موتور جستجوی Petal می‌گذرد، اما پیشرفت سریع آن، نوید دهنده‌ی آینده روشنی برای این سرویس هواوی است.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*