آموزش آپدیت اپلیکیشن‌ های آیفون

آموزش آپدیت اپلیکیشن‌ های آیفون به صورت دستی یا خودکار در iOS 13

آپدیت اپلیکیشن‌ های آیفون به دور صورت دستی و خودکار انجام پذیر است. برای انجام این کار در iOS 13 مراحل زیر را مطالعه کنید.

به‌روزرسانی مداوم اپلیکیشن‌ها نه تنها به دلایل امنیتی بلکه برای استفاده از جدیدترین ویژگی‌های برنامه‌ها ضروری و مهم است. شما می‌توانید آپدیت اپلیکیشن‌ های آیفون را به گونه‌ای تنظیم کنید که بدون نیاز به بررسی و چک کردن به صورت خودکار به‌روزرسانی شوند، اما اگر ترجیح می‌دهید که این برنامه‌ها را به صورت دستی به‌روزرسانی کنید، کافی است که چند مرحله ساده را انجام دهید.

نحوه به روزرسانی برنامه‌های آیفون به صورت دستی در iOS 13‌ نسبت به نسخه‌های قبلی کمی متفاوت است. در آی او اس ۱۳، برای یافتن صفحه به‌روزرسانی باید چند مرحله اضافی را طی کنید. به محض آنکه دریافتید کجا را باید جستجو کنید، تنها با چند ضربه ساده روی صفحه می‌توانید آخرین نسخه موجود را نصب کنید. اکنون قصد داریم تا در این مطلب نحوه به روزرسانی اپلیکیشن های آیفون به صورت دستی در iOS 13‌ را به شما آموزش دهیم.

نحوه آپدیت اپلیکیشن‌ های آیفون به صورت دستی در iOS 13‌

  1. در صفحه اصلی گوشی خود روی آیکون App Store ضربه بزنید. سپس در گوشه سمت راست بالای صفحه، نماد پروفایل را بزنید.آموزش آپدیت اپلیکیشن‌ های آیفون
  2. به سمت پایین صفحه بروید تا لیست برنامه‌ها را ببینید. برنامه‌هایی که کنار آن‌ها کلمه آپدیت – Update نوشته شده را می‌توانید به‌روزرسانی کنید اما آن‌هایی که کنارشان نوشته شده Open، قبلا به‌روزرسانی شده‌اند.
  3. در کنار هر برنامه ای که قصد به‌روزرسانی آن را دارید، گزینه آپدیت را بزنید. به این ترتیب مراحل دانلود/ نصب شروع خواهد شد.

نجوه آپدیت اپلیکیشن‌ های آیفون به صورت خودکار در iOS 13

اگر بخواهید که به‌روزرسانی خودکار دستگاه iOS 13 خود را فعال یا غیرفعال کنید، باید وارد تنظیمات گوشی خود شوید.

  1. تنظیمات دستگاه خود را باز کنید و روی قسمتی که نام و عکس نمایه شما را نشان می‌دهد ضربه بزنید.
  2. گزینه iTunes & App Store را انتخاب کنید.آموزش آپدیت اپلیکیشن‌ های آیفون
  3. با توجه با ترجیح خودتان در زیر Automatic Download گزینه App Updates را فعال یا غیرفعال کنید.آموزش آپدیت اپلیکیشن‌ های آیفون

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. آیفون خوب همیشه میترکونه

  2. آیفون واقعا خیلی عالیه ولی بعضی از برنامه هاش پولیه