بهترین لپ تاپ های 2020

بهترین لپ تاپ های سال ۲۰۲۰ از لحاظ قدرت و قیمت

در این ویدیو قصد دارین گاهی بیندازیم به بهترین لپ تاپ های سال ۲۰۲۰ و آن‌ها را از لحاظ قیمت، قدرت و طراحی بررسی کنیم.

امروز خیلی سخت می‌توان فردی را پیدا کرد که گوشی هوشمندی در اختیار نداشته باشد و تبلت‌ها و همچنین ساعت‌های هوشمند نیز در حال همه‌گیر شدن هستند. با این وجود، گجتی که مدت‌هاست وجود داشته و همواره توانسته محبوبیت خود را حفظ کند و روبه پیشرفت باشد، لپ تاپ‌ است.

فرقی نمی‌کند که کار شما فرستادن ایمیل، نوشتن متن، طراحی و یا حتی بازی کردن باشد؛ لپ تاپ‌ها برای انجام چنین اموری همواره بهترین دستگاه موجود بوده‌اند که کارایی رایانه‌های معمولی را در قالب یک دستگاه قابل حمل برای کاربران فراهم کرده‌اند.

با این حال برای انتخاب یک لپ تاپ مناسب، لازم است که فاکتورهایی مانند کیفیت کیبورد و تِرَک پَد، قدرت اجرایی، نمایشگر و مهم‌تر از همه قیمت در نظر گرفته شوند؛ این رایانه همراه باید کیبوردی حرفه‌ای، نمایشگری با وضوح تصویر بالا، وزنی سبک برای راحتی در جابه‌جایی، قدرت کافی برای انجام کارهای گرافیکی، و در نهایت قیمتی متناسب با ویژگی‌های ارائه شده داشته باشد. این در حالی است که مدل‌های بسیار متفاوت و متنوعی از لپ تاپ‌های شرکت‌های مختلف در بازار وجود دارد و انتخاب از بین آن‌ها کمی دشوار خواهد بود. به همین دلیل، تصمیم گرفته‌ایم تا در ویدئو زیر به شما چند مورد از بهترین لپ تاپ های عرضه شده در سال ۲۰۲۰ را با در نظر گرفتن موارد ذکر شده معرفی کنیم.

بهترین لپ تاپ های سال ۲۰۲۰

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. لپ تاپ از پراید گرون تر شده کی میتونه بخره