مرکز تحقیق و توسعه همراه اول

از حوزه‌های فنی تخصصی مرتبط با مرکز تحقیق و توسعه همراه اول حمایت می‌شود

اپراتور اول به پایان نامه‌های مرتبط با حوزه‌های مرکز تحقیق و توسعه همراه اول با هدف تشویق دانشجویان و بهره‌مندی از توانمندی اساتید حمایت پژوهشی اعطا خواهد کرد.

مرکز تحقیق و توسعه اپراتور اول به پایان نامه‌های مرتبط با حوزه‌های این مرکز حمایت پژوهشی(گرنت) اعطا می‌کند. این اقدام با هدف تحقیق، توسعه، نوآوری و حمایت از فناوری‌های نوین و بومی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و در راستای تشویق دانشجویان تحصیلات تکمیلی و بهره‌مندی از توانمندی اساتید دانشگاه‌ها انجام خواهد شد.

حمایت پژوهشی مرکز تحقیق و توسعه همراه اول از دانشجویان

موضوع‌هایی که این اپراتور برای طرح حمایتی خود تعریف کرده است شامل دو محور پژوهشی و کاربردی در حوزه‌های «شبکه‌های نوین مخابراتی» و «راهکارهای دیجیتال و هوشمندسازی» می‌شود. اساتید و دانشجویان با مراجعه به معاونت پژوهشی دانشگاه خود می‌توانند اطلاعات بیشتری کسب کرده و از موضوعات این فراخوان مطلع شوند.

طبق این اطلاعیه، دانشجویان دانشگاه‌های صنعتی شریف، تهران، امیرکبیر، علم و صنعت، تربیت مدرس، خواجه نصیرالدین طوسی، شاهد، امام حسین(ع)، شهید بهشتی، صنعتی اصفهان، اصفهان، فردوسی مشهد، صنعتی شیراز و تبریز قادر به شرکت در این فراخوان خواهند بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. یکم بیشتر توضیح بدید