مانیتور هواوی

مانیتور هواوی در آینده‌ای نزدیک روانه بازار خواهد شد

مدیر بخش تبلت و کامپیوتر شخصی Huawei اعلام کرد به زودی مانیتور هواوی و کامپیوترهای رومیزی این برند چینی به بازار عرضه خواهند شد.

در حاشیه کنفرانس Full Connect 2020 «ونگ یینفنگ» (Wang Yinfeng)، مدیر بخش تبلت و کامپیوتر شخصی هواوی، گزارش‌های ارسالی در مورد به بازار آمدن مانیتور هواوی را تائید کرده و علاوه بر آن از ارائه کامپیوترهای رومیزی هواوی در آینده نزدیک خبر داد. به نظر می‌رسد که این نمایشگرها زودتر از محصولات دیگر ارائه خواهند شد، اما احتمالا تا انتهای سال جاری شاهد ارائه کامپیوترهای رومیزی هواوی نیز خواهیم بود.

جزئیات عرضه مانیتور هواوی به بازار

یکی از این محصولات مانیتور خمیده است که به طور اختصاصی برای بازار گیمینگ تولید خواهد شد. در اولین قدم هدف هواوی رقابت با تولیدکنندگان رو به رشد این بازار است تا در ادامه بتواند وارد رقابت با برندهای قدیمی‌تر بازار شود. در مورد مانیتورهای معمولی به احتمال بسیار زیاد کار تولید آنها به شرکتی ثالت سپرده شود. این شرکت به احتمال زیاد BEVOT خواهد بود که توانایی طراحی و تولید مانیتور را داشته و محصولاتی اختصاصی برای هواوی تولید خواهد کرد.

در تولید مانیتورهای خمیده نیز هواوی با کمپانی TPV Technology همکاری می‌کند. اولین بخش از تولیدات هواوی در این زمینه شامل ۱ میلیون قطعه مانیتور است که در اندازه‌های رایج بازار یعنی ۲۷ و ۳۴ اینچ تولید خواهند شد. حرکت متهورانه هواوی در ورود به بازار مانیتور بخشی از استراتژی بلندمدت آن در ورود به بازار کامپیوترهای رومیزی است.

خبر ورود هواوی به بازار کامپیوترهای رومیزی مدت‌هاست که در رسانه‌ها شنیده می‌شد. جالب این که احتمالا این کامپیوترها با پردازنده‌ای چینی وارد بازار شوند. علاوه بر آن، این کامپیوتر از ۸ گیگابایت حافظه رم DDR4 و ۲۵۶ گیگابایت حافظه سریع SSD بهره خواهد برد، کارت گرافیک AMD Radeon R7 430 برای این سیستم در نظر گرفته شده است.

مهم‌ترین نکته در مورد پردازنده این کامپیوتر معماری ۷ نانومتری آن است، که باعث شده این پردازنده عملکردی قدرتمند هم‌ردیف غول‌های این صنعت یعنی چیپست‌های Core i9 «اینتل» (Intel) داشته باشد. این پردازنده حاصل همکاری تعدادی زیادی از شرکت‌های پیشرو چینی است که شامل China Electronics Group و Wuhan ShenZhiDuo Technology Co نیز می‌شوند.

حدودا یک سال پیش و در همین مراسم، هواوی از «مادربرد» (Motherboard) خود یعنی Kunpeng 920 رونمایی کرد. این مادربرد امکان کار با اکثر حافظه‌های سریع، هاردها، کارت‌های حافظه و دیگر تولیدات موجود در بازار را دارد و تکمیل کننده بازه محصولات هواوی برای ارائه کامپیوترهای رومیزی است.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. با این اوضاع کی میتونه بخره