هاوال چولیان

کراس اوور هاوال چولیان به عنوان جایگزین هاوال H2 معرفی شد

هاوال چولیان – Haval Chulian در نمایشگاه پکن ۲۰۲۰ معرفی شد. محصول جدید شرکت چینی هاوال نسل جدید هاوال اچ ۲ و به نوعی جایگزین آن محسوب می‌شود.

شرکت گریت وال موتورز چندین محصول را در نمایشگاه پکن ۲۰۲۰ به معرض نمایش در آورد که هاوال چولیان یکی از جذاب‌ترین آنها محسوب می‌شود. نام این کراس اوور تا حدودی به معنای عشق اول است که حتی طراحان نیز روی جای پلاک آن قلب کوچک قرمز رنگی را به همین مناسبت درج کرده‌اند.

آشنایی با هاوال چولیان

هاوال چولیان

هاوال چولیان را باید نسل جدیدی برای هاوال اچ ۲ دانست که به عنوان جانشین آن روانه بازار خواهد شد. با توجه به این که چولیان به عنوان کراس اوور پایه این خودروساز چینی محسوب می‌شود، نمی‌توان پیش‌بینی کرد این خودرو در بازار چگونه مورد استقبال مشتریان قرار خواهد گرفت. این خودرو چینی از ماه نوامبر در بازار چین به فروش خواهد رسید و برای آن می‌توان پکیج‌های مختلفی برای ظاهر، سطح تکنولوژی و نوع پیشرانه‌ها را سفارش داد.

هاوال چولیان

طراحی ظاهری این خودرو کاملا در سطح پایه قرار دارد؛ البته چراغ‌های مدرن جلو کمی به جذابیت آن افزوده است. طراحی این چراغ‌ها همانند دندان‌های مار بوده که افقی شده‌اند. در نمای عقب نیز با طراحی محافظه‌کارانه‌ای مواجه هستیم و طراحی چراغ‌ها همانند مدل‌های جلو بوده و نشان برند هاوال هم روی در پشتی کاملا به چشم می‌آید.

هاوال چولیان

هاوال چولیان را نمی‌توان یک کراس اوور چینی ویژه دانست، اما با توجه به این که در بازار چین خودروهای دیگری با ظاهر نه چندان مناسب وجود دارند، این خودرو می‌تواند نگاه مشتریان را به خوبی به خود جلب کند.

هاوال چولیان

کابین این کراس اوور نیز از مواردی چون هدآپ دیسپلی، صفحه مرکزی بزرگ، پشت آمپرهای دیجیتال و دوخت بالای داشبورد بهره می‌برد. یک موتور ۱.۵ لیتری توربو نیز با قدرت ۱۵۶ اسب بخار نیروی حرکتی این کراس اوور چینی را تامین می‌کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*