اینترنت پرسرعت

همراه اول 4512 مدرسه را به اینترنت پرسرعت مجهز کرد

مدیرعامل اپراتور همراه اول از افتتاح فاز نخست شبکه هوشمند مدارس کشور خبر داد و اعلام کرد 4512 مدرسه توسط این اپراتور به اینترنت پرسرعت مجهز شدند.

فاز نخست شبکه هوشمند مدارس کشور با اتصال بیش از 76 هزار مدرسه به شبکه ملی اطلاعات به صورت رسمی با حضور رئیس جمهور و از طریق ویدیو کنفرانس افتتاح خواهد شد. در راستای تحقق عدالت آموزشی و با هدف بهره‌مندی کلیه دانش‌آموزان کشور از مزایای آموزش مجازی قرار است 38 هزار و 333 مدرسه شهری و 38 هزار و 67 مدرسه روستایی به پوشش شبکه هوشمند مدارس متصل شوند.

تجهیز 4512 مدرسه به اینترنت پرسرعت همراه اول

مهدی اخوان بهابادی، مدیرعامل همراه اول اعلام کرد این پروژه ملی با همکاری همراه اول و سه پیمانکار دیگر انجام خواهد شد که در فاز نخست آن 4512 مدرسه توسط اپراتور اول به اینترنت پرسرعت مجهز می‌شوند. وی افزود اخیرا نیز اپراتور همراه اول در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود پلتفرم شبکه آموزشی دانش آموز (شاد) را طراحی و پیاده‌سازی کرد که در فراگیری آموزش مجازی در کشور و برگزاری کلاس‌های دانش آموزش به صورت غیرحضوری نقش پر رنگی داشت. مدیرعامل همراه اول خاطرنشان کرد در حال حاضر بالغ بر 11 میلیون دانش‌آموز و حدود 114 هزار مدرسه در شبکه شاد احراز هویت شده‌اند و از خدمات این پلتفرم بهره می‌برند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*