پیشنهادهای شگفت انگیز برای راه اندازی کسب و کارهای آنلاین در دومین جشنواره هفته خرید اینترنتی

دومین جشنواره هفته خرید اینترنتی و نخستین دوشنبه بازار اینترنتی کشور در اسفند ماه سال جاری با حضور کسب و کارهای اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی کشور شروع به کار کرده است.این جشنواره که از تاریخ هجدهم تا بیست و پنجم اسفند ماه برگذار میشود با شعار « خرید امن و آسوده با نماد اعتماد الکترونیکی » مخاطبین بسیاری را به سوی خود جلب نموده و هدف اصلی آن گسترش و نهادینه سازی فرهنگ خرید اینترنتی ورونق کسب وکار امن درفضای مجازی است.

حضور چشم گیر شرکتهای سرویس دهنده در حوزه پرداخت به عنوان حامیان مالی این جشنواره توجه مخاطبین را بیشتر به سوی خود جلب نموده است، شرکتهایی مانند آسان پرداخت، به پرداخت ملت و فن آوا کارت.

fa2

در این میان شرکت فن آوا کارت دست به اقدام جالب و شگفت انگیزی زده است که طی چند روز گذشته سیل عظیمی از سرویس گیرندگان درگاه های پرداخت اینترنتی را به سوی خود روان نموده است.

این شرکت عنوان نموده به کلیه سایتهایی که از تاریخ هجدهم تا بیست و نهم اسفند درگاه پرداخت اینترنتی فن اوا کارت را بر روی وب سایت؛ فروشگاه و با کسب و کار اینترنتی خود فعال نمایند، 50 درصد کارمزد دریافت شده از سوی شاپرک را در ازای تراکنشهای فروردین و اردیبهشت به پذیرندگان مذکور تقدیم خواهد کرد، علاوه بر این پذیرندگان که مبادرت به استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی فن آوا نمایند به صورت رایگان عضو باشگاه مشتریان فن اوا کارت خواهند گردید و از مزایای جذاب آن بهره مند خواهند شد.

جهت ثبت درخواست درگاه اینترنتی فن آوا کارت به این آدرس مراجعه فرمایید.

حضور شرکتهای دیگر پرداخت در این جشنواره نیز سبب گردیده تا از رقابت میان این شرکتها، پذیرندگان اینترنتی بتوانند به اشکال مختلف از خدمات جدید این شرکت ها بهره مند شوند. با اینکه شرکت های پرداخت دیگر جدای از فن آوا کارت یرویس و یا طرح جذابی را در این جشنواره ارائه ننموده اند ولی امید است با ایجاد شدن رقابت میان شرکت های پرداخت چرخ رونق کسب و کارهای اینترنتی بیش از پیش به گردش در بیاید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*