کوییز کاپ ۹۹

مسابقه کوییز کاپ ۹۹ با همکاری هواوی، همراه با جوایز ارزنده آغاز شد

«کوییزکاپ ۹۹»، چهارمین دوره از مسابقات ورزش‌های الکترونیکی کوییز آو کینگز، به عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی ایرانی است که طی آن اطلاعات عمومی شرکت‌کنندگان به چالش کشیده می‌شود. علاوه بر رقابت اصلی کوییز کاپ ۹۹ ،‌ مسابقه‌ای فرعی نیز برای این دوره از مسابقات با مشارکت و همکاری هواوی آغاز شده است.

در کنار مسابقات اصلی در درون اپلیکیشن بازی، شما می‌توانید یک مسابقه جانبی با مشارکت هواوی آغاز شده که از صفحه https://quizcup.quizofkings.com در دسترس است. با مراجعه به این صفحه و بدون نیاز به نصب بازی می‌توانید در مسابقه کوییز کاپ شرکت کرده و در چالش اطلاعات عمومی رقابت کنید. در انتها نیز به قید قرعه سه گوشی هواوی nova 7i به شرکت‌کنندگان این چالش اهدا می‌شود.

کوییز کاپ ۹۹ ، چهارمین دوره‌ی مسابقات سالیانه‌ی کوییز است که به عنوان اولین ورزش الکترونیکی ایران نیز شناخته می‌شود. هدف تمامی دوره‌‌های این رویداد، شناسایی «کوییزباز برتر سال» و نفر اول اطلاعات عمومی کشور بوده است. از سال گذشته و با اضافه شدن بخش تیمی، تیم برتر سال نیز انتخاب می‌شود تا کوییزکاپ بزرگ‌ترین رقابت اطلاعات عمومی کشور لقب بگیرد. امسال از روز شنبه، ۵ مهر ماه مرحله‌ی اول انتخابی انفرادی این مسابقات شروع شده و روز پنج‌شنبه ۱۷ مهر انتخاب بخش گروهی کلید خواهد خورد.

فینال حضوری مسابقات در تاریخ ۷ و ۸ آبان ماه برگزار می‌شود که به واسطه‌ی شرایط خاص کشور و اپیدمی کرونا، فینال با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با تعدادی محدود برگزار خواهد شد. هم‌چنین امسال با پخش زنده‌ی رویداد، هیجان مسابقات به مانند دوره‌های پیشین حفظ خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. من خیلی از این بازی خوشم میاد 😍