آپدیت اندروید ۱۱ برای گوشی های نوکیا

تاریخ انتشار آپدیت اندروید ۱۱ برای گوشی های نوکیا مشخص شد

شرکت اچ ام دی گلوبال نقشه راه انتشار آپدیت اندروید ۱۱ برای گوشی های نوکیا را منتشر کرد. این شرکت در عرضه Android 11 پیشگام است.

اچ ام دی گلوبال به عنوان صاحب امتیاز برند نوکیا٬ به پشتیبانی فوق‌العاده نرم افزاری از گوشی‌هایش مشهور است و این شرکت با انتشار نقشه راه انتشار آپدیت اندروید ۱۱ برای گوشی های نوکیا نیز امیدوارانه ظاهر شده است.

زمانبندی انتشار اندروید ۱۱ برای گوشی های نوکیا

گوشی نوکیا ۸.۳ ۵G که به عنوان گوشی جدید جیمز باند شناخته می‌شود٬ طی ماه‌های پیش رو پیشگام دریافت کنندگان آپدیت اندروید ۱۱ گوگل خواهد بود. این گوشی حداکثر تا ماه دسامبر (آذر ماه) آپدیت بعدی اندروید را دریافت می‌کند.

آپدیت اندروید ۱۱ برای گوشی های نوکیا

مطابق زمانبندی‌ها٬ گوشی قدیمی‌تر نوکیا ۸.۱ که عرضه آن در بازار به حداکثر دو سال گذشته بازمی‌گردد٬ در سه ماهه جاری این به‌روزرسانی را دریافت می‌کند. مدل‌های جدیدتر نوکیا ۲.۲ و نوکیا ۵.۳ که به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ عرضه شده‌اند را نیز می‌توانیم در این فهرست ببینیم.

اچ ام دی گلوبال سال آینده ۵ گوشی دیگر را نیز آپدیت خواهد کرد. گوشی‌های نوکیا ۱.۳ ٬ نوکیا ۲.۳ ٬ نوکیا ۲.۴ ٬ نوکیا ۳.۴ و نوکیا ۴.۲ نیز همگی تا انتهای سه ماهه نخست سال ۲۰۲۱ به‌روزرسانی اندروید ۱۱ را دریافت می‌کنند. با توجه به سرعت توسعه‌ای که این شرکت فنلاندی در پیش گرفته٬ اندروید ۱۱ می‌تواند همچنین برای گوشی‌های نوکیا ۳.۲ ٬ نوکیا ۷.۲ و نوکیا ۶.۲ نیز در سه ماهه نخست سال آینده منتشر شود. دیگر محصولات این کمپانی اندروید جدید را در سه ماهه دوم سال آینده دریافت می‌کنند.

آخرین گوشی‌های هوشمندی که در این نقشه راه دیده می‌شود٬ گوشی رده ابتدایی نوکیا ۱ پلاس و گوشی بالارده نوکیا ۹ پیورویو است که در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ این به‌روزرسانی را دریافت می‌کنند. علیرغم چرخه توسعه مفتخرانه نسخه‌های جدید اندروید برای گوشی‌های نوکیا٬ اما فروش این محصولات ضعیف است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*