نمایشگر سامسونگ گلکسی اس 21

ظاهر نمایشگر سامسونگ گلکسی اس ۲۱ و جزئیاتی از آن افشا شد

یک افشاگر معروف حوزه موبایل، تصویری از ظاهر نمایشگر سامسونگ گلکسی اس ۲۱ و جزئیاتی از صفحه نمایش گوشی‌های این سری را منتشر کرد.

احتمالا گوشی های خانواده گلکسی اس ۲۱ سامسونگ در ماه ژانویه ۲۰۲۱ به طور رسمی معرفی و عرضه خواهند شد و به همین دلیل در این روزها شایعات زیادی در مورد این سری منتشر می‌شود. به تازگی نیز یکی از معتبرترین و معروف‌ترین افشاگران حوزه موبایل تصویری را از ظاهر صفحه نمایش سری سامسونگ گلکسی اس ۲۱ – Samsung Galaxy S21 منتشر و اطلاعاتی از صفحه نمایش این سه گوشی را افشا کرد. طبق این اطلاعات، گوشی های سه گانه گلکسی S21 از نمایشگرهای تخت و خمیده استفاده می‌کنند.

اطلاعاتی از نمایشگر سامسونگ گلکسی اس ۲۱

سامسونگ گلکسی اس ۲۱ و اس ۲۱ پلاس دارای نمایشگرهای ۲D تخت هستند و به این ترتیب هیچ خمیدگی و انحنایی در کناره‌های آن وجود ندارد. این در حالی است که گلکسی اس ۲۱ اولترا از نمایشگر منحنی و خمیده بهره می‌برد. علاوه بر این، گزارش منتشر شده می‌گوید حاشیه‌های هر چهار طرف متقارن خواهند بود؛ به این معنی که هیچ حاشیه اضافی روی چانه گوشی وجود ندارد.

نمایشگر سامسونگ گلکسی اس 21

پیش از این نیز شایعاتی در مورد طراحی پشت و جلوی گوشی های سری گلکسی اس ۲۱ منتشر شده بود و حالا ما می‌توانیم تصویر واضح‌تری از شکل ظاهری این گوشی را تصور کنیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*