چهاردهمین سالگرد فعالیت ایرانسل

آذری جهرمی با ارسال پیامی چهاردهمین سالگرد فعالیت ایرانسل را تبریک گفت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با ارسال پیامی ضمن تبریک چهاردهمین سالگرد فعالیت ایرانسل ، این اپراتور را منشا بخشی از تغییرات عظیم در زندگی و زمانه ایرانیان دانست.

محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با ارسال پیامی چهاردهمین سالگرد فعالیت اپراتور ایرانسل را تبریک گفت. آذری جهرمی در متن پیام خود ایرانسل را منشا بخشی از تغییرات عظیم در زندگی و زمانه ایرانیان معرفی کرد و گفت چنین تغییراتی حاصل خدمات خانواده ایرانسل در توسعه پوشش تلفن همراه و ارتقای قابل توجه ضریب نفوذ تلفن همراه در ایران است.

متن پیام تبریک وزیر برای چهاردهمین سالگرد فعالیت ایرانسل

متن تبریک وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای تبریک به مناسبت چهاردهمین سالگرد فعالیت ایرانسل به شرح زیر است:

خانواده بزرگ ایرانسل

چهاردهمین سالگرد حضور دومین اپراتور تلفن همراه کشور در سپهر خدمات ارتباطی ایران را به خانواده بزرگ و سخت‌کوش ایرانسل تبریک می‌گویم.

در اواسط دهه ۱۳۸۰ شمسی، جامعه ایرانی، هنوز با ظرفیت‌های بی‌نظیر فناوری اطلاعات و ارتباطات آشنا نبود. در طول این سال‌ها، زیرساخت‌های ارتباطی به سرعت توسعه یافتند و همپای تقویت رقابت حاصل از حضور اپراتورهای مختلف، نسل‌های تازه خدمات ارتباطی و سرویس‌های متفاوت، به افراد و کسب‌وکارها، ناگهان منشا تغییراتی عظیم در زندگی و زمانه ایرانیان شد. به جز اقتصاد دیجیتال که سهم آن رفته رفته در اقتصاد کشور، جای خود را می‌یابد، سیاست، فرهنگ، جامعه، آموزش، روابط، رفاه و تعاملات فردی و میان گروهی و جمعی، در هر سه سطح، تغییراتی وسیع را تجربه کرد.

بخشی از این تغییر عظیم، حاصل رویکرد و توانایی خانواده ایرانسل در عرضه مطلوب تلفن‌های دائمی و اعتباری، فراگیر کردن دامنه مشترکان به ویژه در نسل نوجوی جوان ایرانی، توسعه پوشش تلفن همراه و ارتقای چشمگیر ضریب نفوذ تلفن همراه در ایران بود. این امر زیرساخت توسعه کسب‌وکارهای آنلاین در ایران بود و توسعه این کسب‌وکارها به رقابت در ارائه کالاها و خدمات منجر شد که رفاه بیشتر برای مصرف‌کنندگان در برداشته است. به این ترتیب، خانواده ایرانسل در این سال‌ها، نه تنها در توسعه چنین زیرساختی تلاش کرده است، بلکه با متنوع کردن خدمات خود، به یکی از بزرگ‌ترین کارفرماهای خرید خدمات در لایه‌های مختلف بدل شده است.

با فراگیر شدن نسل پنجم خدمات ارتباطی و ورود اینترنت اشیا به کشور، جامعه نوجو و هنوز جوان ایرانی، سطح دیگری از تغییر در زندگی و کسب‌وکار را به کمک اپراتورهای تلفن همراه و مجموعه عظیمی از کسب‌وکارهای داخل و بیرون اکوسیستم فناوری اطلاعات و ارتباطات تجربه خواهند کرد. برای خانواده ایرانسل در آغاز این راه، روزگار خوش‌تری را آرزو می‌نمایم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*