فورد اج 2021

فورد اج ۲۰۲۱ با تجهیزات بیشتر و صفحه نمایش بزرگ از راه رسید

فورد اج ۲۰۲۱ با تجهیزات جدیدتر و بیشتر نسبت به گذشته معرفی شد. در ادامه با مشخصات و امکانات این شاسی بلند آمریکایی آشنا می‌شویم.

شرکت فورد برای مدل ۲۰۲۱ اج یک صفحه نمایش استاندارد ۱۲ اینچی را جایگزین صفحه نمایش ۸ اینچی قبلی کرده است که این صفحه نمایش به برنامه Sync 4A مجهز است و از ناوبری با اطلاعات ترافیکی و خطرات آنلاین بهره می‌برد.

مشخصات فورد اج ۲۰۲۱

فورد اج 2021

صفحه نمایش بزرگ فورد اج ۲۰۲۱ قابل تقسیم شدن به دو پنجره است؛ برای مثال در یک بخش راننده از قابلیت‌هایی چون ناوبری بهره می‌برد و از پنجره دیگر می‌توان موزیک را عوض کرد. نرم افزار این صفحه نمایش قادر به پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اتو بی‌سیم بوده و به تشخیص صوتی نیز مجهز است. کابین این خودرو از دو پورت جدید USB بهره می‌برد تا تعداد آنها به ۴ پورت برسد. رنگ سرامیکی برای تریم تیتانیوم الیت نیز جزو رنگ‌های جدید کابین محسوب می‌شود.

فورد اج 2021

شرکت فورد برای بدنه این شاسی بلند تغییرات زیادی را در نظر نگرفته است. هرچند اکنون مشتریان می‌توانند برای آن رنگ‌های جدید خاکستری کربنیزه شده و لیتیومی را سفارش دهند. همچنین امکان انتخاب ۹ نوع رینگ مختلف با ابعاد ۱۸ تا ۲۱ اینچی نیز برای مشتریان وجود دارد.

فورد اج 2021

مدتی قبل در خصوص بازنشسته شدن فورد اج در سال ۲۰۲۳ خبرهای متعددی منتشر شد. همچنین قرار شد برای این شاسی بلند جایگزین جدیدی در نظر گرفته شود. شرکت فورد طی سال قبل حدود ۱۳۸ هزار و ۵۱۵ دستگاه از فورد اج را به فروش رساند که آمار خوبی به نظر می‌رسد، اما نسبت به فروش ۲۴۱ هزار و ۳۸۸ دستگاهی اسکیپ و فروش ۱۶۸ هزار و ۳۰۹ دستگاهی اکسپلورر در سال قبل آمار ضعیفی محسوب می‌شود. البته با شیوع ویروس کرونا فروش این خودرو در سه ماهه سوم سال جاری به ۷۶ هزار و ۸۶۲ دستگاه رسید که نسبت به قبل از افت ۲۳.۸ درصدی حکایت دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*