مادربرد جدید ایسوس

مادربرد جدید ایسوس تمام رکوردهای اورکلاکینگ را شکست

مادربرد جدید ایسوس با نام ROG Crosshair VIII Dark Hero توانست تمام رکوردهای اورکلاکینگ را بشکند. در ادامه با مشخصات این مادربرد Asus آشنا می‌شویم.

مادربرد تازه نفس ROG Crosshair VIII Dark Hero ایسوس که میان اورکلاکرها قدرتمندترین مادربرد X570 نیز شناخته می‌شود، توانسته است رکوردهای نخست جهانی بسیاری را با پردازنده‌های AMD Ryzen 5000 کسب کند.

مشخصات مادربرد جدید ایسوس

مادربرد جدید ایسوس

این مادربرد با برخورداری از کیفیت بالا و مدار تغذیه (VRM) قدرتمند ۱۴+۲ فاز، سوکت AM4 و چیپست AMD X570 توان استخراج تمام کارایی و قدرت پردازنده‌های AMD RYZEN 5000 را داشته و توانسته سطح جدیدی از این پردازنده‌ها را به لطف کیفیت و کارایی بالا و هنز اورکلاک به نمایش بگذارد.

ایسوس، به عنوان بزرگ‌ترین تولید کننده مادربرد در جهان سال‌ها است که مادربردهایی بسیار قدرتمند برای اورکلاکینگ و دیگر مصارف تولید می‌کند و حال مدل ROG Crosshair VIII Dark Hero توانسته است به لیست افتخارات ایسوس بی‌افزاید. اولین رکوردی که از این مادربرد بر سر زبان‌ها افتاده مربوط به ثبت فرکانس ۶۳۷۳ مگاهرتزی بوده و بالاترین فرکانس برای پردازنده  ۱۶ هسته‌ای Ryzen 9 5950X است.

در حال حاضر این مادربرد با مجموع ۹۷ رکورد جهانی در پردازنده‌های سری Ryzen™ ۵۰۰۰ بوده و با پشتیبانی چیپست X570 این مادربرد از پردازنده‌های دیگر سری Ryzen، منتظر افزایش تعداد رکوردهای به دست آمده از این مادربرد توسط حرفه‌ای‌های دنیای سخت افزار خواهیم بود.

همچنین ۲۸ رکورد اول جهانی دیگر توسط این مادربرد ثبت شدند؛ از جمله این تست‌ها می‌توان به wPrime – 32m اشاره کرد که این تست تنها در ۱.۴۶۴ ثانیه انجام شده و به معنی ثبت رکورد جهانی دیگر همراه با این مادربرد ایسوس است. در تست Cinebench – R11.5 نیز با کسب ۷۵.۲۴ امتیاز، این مادربرد توانسته است تا رکورد نخست جهانی پردازنده‌های ۱۶ هسته‌ای و پردازنده Ryzen 9 5950X را برای خود به ثبت برساند.

شکستن محدودیت پردازنده‌های RYZEN 5000 توسط این مادربرد تا مدل Ryzen 9 5900X نیز ادامه داشته که طبق اطلاعات ثبت شده، تمامی رکوردهای اول جهانی این پردازنده با مادربرد ROG Crosshair VIII Dark Hero ایسوس به ثبت رسیده است. از طرفی دیگر، این هیولای بی رقیب به عنوان میزبان پردازنده Ryzen 7 5800X و Ryzen 5 5600X توانسته است تا ۲۰ رکورد نخست جهانی دیگر را کسب کند.

گفتنی است برای دستیابی به چنین رکوردهای جهانی، مادربرد ROG Crosshair VIII Dark Hero ایسوس به صورت کاملا حرفه‌ای طی مراحلی تخصصی با نیتروژن مایع با دمای نزدیک به ۱۹۶ درجه زیر صفر اورکلاک شده که خود بیانگر میزان دوام بالای این مادربرد ایسوس است.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت‌های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*