خدمات پس از فروش مدیران خودرو

بهبود مراکز خدمات پس از فروش مدیران خودرو و ارائه سرویس‌های جدید

مراکز خدمات پس از فروش مدیران خودرو با هدف ارائه خدمات بهتر به مشتریان به طور گسترده‌ای بهبود یافته‌اند و در کنار آن، سرویس‌های جدیدی ارائه می‌شوند.

شرکت مدیران خودرو بیش از ۱۵ سال سابقه حضور در صنعت خودرو کشور را دارد. همچنین در طی این سالیان با ارائه خودروهایی در سگمنت‌های مختلف از سری خودروهای کوچک شهری همانند MVM 110 تا خودرو کراس اوور لوکس خود تیگو ۷ سعی بر جلب نظر و رضایت مشتریان محترم با هر سلیقه و نیازی را داشته است. گستردگی نمایندگی های فروش شرکت مدیران خودرو سبب گشته در هر نقطه‌ای از کشور پهناور ایران شاهد تردد انواع مختلف خودروهای MVM باشیم.

از طرفی حجم وسیع فروش خودرو لزوم توجه بیش از پیش به بحث خدمات پس از فروش و دسترسی آسان مشتریان محترم به مراکز خدمات پس از فروش را نیز دو چندان می‌کند. بر این اساس در حال حاضر شرکت مدیران خودرو با نزدیک به ۱۷۰ مرکز خدمات پس از فروش در سراسر کشور سعی بر ارائه خدمات پس از فروش مناسب و مورد انتظار مشتریان محترم در سراسر کشور را دارد.

خدمات پس از فروش مدیران خودرو

پبچیدگی بحث خدمات پس از فروش ، مدت زمان گارانتی، موارد شامل گارانتی و زمان دقیق انجام سرویس‌های دوره‌ای خودرو می‌تواند برای مالکان خودرو دغدغه‌ساز باشد. از طرفی محدودیت‌های موجود در مراکز خدمات پس از فروش کشور در تمامی برندها همواره مشتریان را به پرسش و پاسخ جهت یافتن بهترین، تمیزترین و با انصاف‌ترین نمایندگی‌ها می‌کشاند. شرکت مدیران خودرو با آگاهی از همه دغدغه‌ها و نیازهای مشتریان گرامی، ضمن تایید دانش فنی و تخصص نیروی انسانی شاغل در نمایندگی های مجاز خود و تائید موجود بودن قطعات اصلی در تمامی مراکز خدمات پس از فروش، اقدامات لازم جهت استانداردسازی و ارتقاء محیط پذیرش و اتاق انتظار مشتریان را آغاز نموده است.

ارتقای مراکز خدمات پس از فروش مدیران خودرو

این ارتقا شامل ایجاد محیطی پاکیزه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به عنوان محل استقرار و انتظار مشتریان محترم، استفاده از مبلمان هم رنگ و استاندارد، امکان پذیرایی از مشتریان محترم با نوشیدنی و دسر ، میز پذبرش استاندارد جدید و سایر موارد می‌باشد. همچنین این استانداردسازی شامل تمامی تعمیرگاه‌های مجاز شرکت در سراسر کشور خواهد گردید.

همچنین اپلیکیشن خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو با رویکرد ارائه خدمات آنلاین به صاحبان خودروهای شرکت مدیران خودرو همانند: نمایش مسیر نزدیک‌ترین نمایندگی مجاز، امکان رزرو آنلاین نوبت در نمایندگی مورد نظر، استعلام قیمت قطعات و سایر موارد پروسه پذیرش، انجام سرویس و تحویل خودرو را کارآمدتر نموده و از اتلاف وقت مشتریان محترم می‌کاهد. در نهایت امید است تلفیق فضای جدید مراکز خدمات پس از فروش در کنار سرویس‌های جدید اپلیکیشن شرکت مدیران خودرو سبب تجربه لحظاتی خوش برای شما مشتریان گرامی گردد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*