پیشبینی سیمپسون ها پس از انتخابات 2020 آمریکا چه خواهد بود؟

پیشبینی سیمپسون ها از انتخابات آمریکا چیزی است که در گذشته هم برای موارد دیگر اتفاق افتاده بود؛ اما آیا این اتفاقات ادامه خواهند داشت؟

خانواده سیمپسون‌ها یا همان The Simpsons نام یک مجموعه تلویزیونی پویانمایی است که از حدود سی سال پیش و در ۱۷ دسامبر ۱۹۸۹ شروع به پخش کرده و امروزه از شبکه رسانه‌ای فاکس پخش می‌شود. این کارتون که از همان زمان پخش طرفداران بسیاری را داشته، سعی دارد تا با نشان دادن زندگی یک خانواده معمولی در کشور ایالات متحده آمریکا رفتارهای انسانی و جامعه مدرن را نشان دهد.

با این وجود چیزی که باعث خاص شدن این سریال کارتونی می‌شود، پیش‌بینی‌های عجیب آن‌ها از رویدادهایی است که سال‌ها بعد از پخش قسمت‌هایی از آن به وقوع پیوسته و باعث تعجب بینندگان و سایر افراد شده است. برای مثال، یکی از پیشبینی‌های بزرگی که این سریال کرده بود، رئیس جمهور شدن ترامپ از سال ۲۰۰۰ و یا پیدا شدن ماهی‌های سه چشم است که پس از به واقعیت پیوستن، طرفداران بیشتری مجذوب این مجموعه شده‌اند.

با این حال به نظر می‌رسد که این مجموعه اطلاعات خاصی را از آینده پنهان کرده و نقشه آراء انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا را نیز پیش‌بینی کرده است، اما چه اتفاقات دیگری احتمال دارد که توسط سیمپسون‌ها پیش‌بینی شود؟

پیشبینی سیمپسون ها برای دوران بعد از انتخابات 2020  آمریکا

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. یه نکته ای که باید بگم اینه که این ها پیش بینی نیست . بلکه برنامه های خودشون رو از قبل دارن به ما نشون میدن که ما فکر کنیم پیش بینی میکنن و علم غیب دارن و…

  2. تو این کارتون سیمپسون ها از کارت ملی ما چیزی نگفتن؟