پیام تبریک بوریس جانسون

پیام تبریک بوریس جانسون به بایدن حاوی پیام‌هایی مخفی برای ترامپ است!

نخست وزیر انگلیس در پیامی به بایدن برای پیروزی در انتخابات آمریکا تبریک گفت، اما پیام تبریک بوریس جانسون حاوی پیام‌های مخفی جالبی برای دونالد ترامپ بود.

بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس اخیرا با انتشار بیانیه‌ای به جو بایدن برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهور آمریکا و کاملا هریس به عنوان معاون او تبریک گفت. جانسون در بیانیه خود آمریکا را مهم‌ترین شریک انگلیس دانست و تاکید کرد بی‌صبرانه منتظر همکاری طرفین در حوزه‌های مختلف از جمله تغییرات آب و هوایی تا مسائل تجاری و امنیتی است.

پیام‌های مخفی در پیام تبریک بوریس جانسون

روزنامه گاردین با انتشار مقاله‌ای مدعی شد در تصویر بیانیه تبریک جانسون پیام‌های مخفی وجود دارد. در واقع نخست وزیر انگلیس در این بیانیه خود به دونالد ترامپ نیز برای پیروز شدن در انتخابات 2020 آمریکا تبریک گفته است. طبق ادعای گاردین، پیام‌های مخفی در تصویر بیانیه بوریس جانسون را می‌توان با یک تنظیم رنگ ساده آشکار کرد.

پیام تبریک بوریس جانسون

همانطور که در تصویر فوق مشخص شده است عبارت Trump on بالای Biden on (یعنی تبریک به ترامپ)، عبارت second term (یعنی دور دوم) و عبارت on the future of this نیز به پیروزی مجدد ترامپ اشاره دارد.

سخنگوی دولت انگلیس پس از این که پیام تبریک جانسون به رئیس‌جمهور منتخب آمریکا منتشر شد و چنین حواشی به وجود آمد اعلام کرد همانگونه که پیش‌بینی می‌شد، برای نتیجه انتخابات آمریکا دو بیانیه آماده کرده بودیم، اما یک اشتباه فنی باعث شد تا بخش‌هایی از پیام جایگزین در پس زمینه گرافیک پیام قدیمی باقی بماند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

5 دیدگاه

  1. زر مفت میزنه بوریس جانسون پفیوز این جو بایدن عوضی آشغال با رای غیرقانونی انتخاب شده این رئیس جمهور تقلبی هستش.

  2. نتیجه انتخابات رو رای های قانونی مشخص میکنه نه رسانه ها

  3. چند وقت قبل یه پیام حاوی پیروزی آقای بایدن که رئیس جمهور شده، منتشر کرده بودید که خیلی تند و زننده بود..

    نظر ثبت کرده بودم. که آقای ترامپ با اطمینان خیلی زیاد دوباره رئیس جمهوره .. و احتمالا خیلی زیاد هم رئیش جمهور بعدی آمریکا دختر او خواهد بود…

    و ابن پست با پست قبلی چقدر قدر تفاوت داره…

    الهی شکر..

  4. الان این خبر هم مربوط به تکنولوژی بود؟