پهپاد سونی

پهپاد سونی با برند Airpeak تولید خواهد شد

سونی به تازگی از زیر برند جدید خود رونمایی کرد. ظاهرا به‌زودی پهپاد سونی تحت پروژه Airpeak تولید خواهد شد.

سونی به تارگی از پروژه‌ای جدید به نام Airpeak برای ورود به صنعت پهپاد ها پرده برداشت. با توجه به تخصص این شرکت در زمینه تصویر‌برداری و تولید دوربین، پهپاد سونی هیجان زیادی به این بازار تزریق خواهد کرد.

با توجه به بیانیه مطبوعاتی سونی، ظاهرا شرکت سونی با هدف تامین نیاز‌های بخش سرگرمی و سایر صنایع، این پروژه را راه‌اندازی کرده است. این شرکت رسما اعلام کرد که هدف اصلی آن‌ها کاربران حرفه‌ای است و نمی‌خواهند یک محصول تجاری تولید کنند.

در حقیقت، کاملا مشخص نیست که سونی قصد دارد محصول خودش را تولید کند یا فقط ماژول‌های دوربین و حسگر‌های مربوطه را برای کمپانی‌ها تامین می‌کند. با این حال، با توجه به موارد موجود، تولید پهپاد سونی ، دور از ذهن نیست. سونی همچنین تیزر ویدیویی منتشر کرده که به برند جدید اشاره دارد. به زودی، جزئیات این پروژه در سایت Airpeak به‌روزسانی خواهد شد. این پروژه در بهار سال ۲۰۲۱ راه‌اندازی می‌شود.

در ماه ژانویه امسال، شرکت ژاپنی پتنت یک هواپیمای بدون سرنشین تاشو با طراحی عجیب ثبت کرد که گفته می‌شود به یک پهپاد اشاره دارد. در طراحی این پهپاد، فن‌ها‌ی مجاری روی ستون نصب شده‌اند و می‌تواند برای حمل نقل، در بدنه این پهپاد چرخیده شده و به راحتی قبل از پرواز مستقر شوند.

پهپاد سونی قطعا بازار هدف مخصوص خودش را خواهد داشت و به مرور سهم خود را در زمینه‌های مختلف افزایش خواهد داد. با وجود سابقه سونی در تولید انواع دوربین‌ها، حضور این شرکت در حوزه پهپاد‌ها جالب خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*