حافظه ضد لرزش

حافظه های ضد لرزش SODIMM شرکت اپیسر برای تسریع در به‌روزرسانی سیستم‌های دفاعی و حمل و نقل

شرکت اپیسر یک ماژول حافظه ضد لرزش قوی DDR4 Rugged SODIMM ارائه کرده که هدف آن کاربردهای دفاعی و صنعتی است.

شرکت اپیسر، پیشروترین تولیدکننده حافظه و حافظه صنعتی در جهان، یک ماژول حافظه ضد لرزش قوی DDR4 Rugged SODIMM ارائه کرده که هدف آن کاربردهای دفاعی و صنعتی است که از محیط با لرزش بالا رنج می‌برند و این موضوع می‌تواند به بازارهای عمودی صنعتی مانند ایستگاه‌های بر پایه ۵G ، اکتشاف انرژی، تولید برق بادی، هوافضا، راه آهن و سیستم‌های حمل و نقل کمک کند تا بدون دردسر برنامه‌های ناهموار خود را ارتقا داده و قوی‌تر شوند.

همچین با توجه به این که چنین سیستم‌هایی اغلب نیاز به کار در محیط‌های بیرونی سخت دارند در این محصول یک سنسور حرارتی داخلی طراحی شده که می‌تواند نظارت بر دمای ماژول حافظه در زمان واقعی و خطر گرم شدن بیش از حد را کاهش دهد. این محصول همزمان دامنه دمایی گسترده، پوشش انطباقی و فناوری ضد سولفوراسیون را پشتیبانی می‌کند و یک لایه اضافی برای محافظت در برابر چالش‌های محیطی فراهم می‌کند. این فناوری به محافظت از ماژول حافظه در برابر عوامل خارجی مانند درجه حرارت بالا ، رطوبت زیاد و آلودگی زیاد و افزایش طول عمر کلی سیستم کمک می‌کند.

این محصول شرکت اپیسر (DDR4 Rugged SODIMM) با استاندارد صنعت JEDEC DDR4 SODIMM مطابقت دارد و با مادربردهای موجود سازگار است و هزینه توسعه سیستم ناهموار را بسیار کاهش می‌دهد و قیمت رقابتی محصولات را بهبود می‌دهد.

از آنجایی که محیط‌های صنعتی با لرزش بالا اغلب منجر به شل شدن سطح تماس با حافظه می‌شود و در نتیجه منجر به بی ثباتی یا حتی قطع سیگنال‌های انتقال می‌شوند و بر قابلیت اطمینان و یکپارچگی پردازش داده‌ها تاثیر می‌گذارد، این محصول ( DDR4 Rugged SODIMM ) آزمون‌های ضد لرزش هوا فضا ( RTCA DO-160G ) را پشت سر گذاشته و دارای گواهینامه استاندارد MIL-STD-883K بوده و همچنین مطابق مشخصات استاندارد JEDEC 260-Pin DDR4 SODIMM طراحی شده به نحوی که دارای قسمت‌های اتصال مضاعف برای نصب محکم ماژول حافظه بر روی مادربرد می‌باشد تا پایداری و قابلیت اطمینان انتقال داده را لرزش و شوک زیاد حفظ کرد. همچنین این محصول با سوکت‌های استاندارد DDR4 SODIMM سازگار است و امکان صرفه جویی برای خرید اتصالات اضافی و یا طراحی مجدد و کوتاه‌تر شدن زمان توسعه سیستم را فراهم می‌نماید.

با رونمایی شرکت اپیسر از DDR4 Rugged SODIMM، علاوه بر حداکثر سرعت پشتیبانی شده DDR4 3200 MT / s ، در ظرفیت‌های مختلف از ۸ گیگابایت تا ۳۲ گیگابایت نیز موجود است و برای تولیدکنندگانی که به دنبال راهی برای بهبود سریع ضربه و مقاومت در برابر ضربه حافظه صنعتی برای سیستم ناهموار خود هستند، DDR4 Rugged SODIMM مقرون‌به‌صرفه‌ترین انتخاب را به شما ارائه می‌دهد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*