قیمت کیا سورنتو 2021

مشخصات و قیمت کیا سورنتو ۲۰۲۱ رسما اعلام شد

نسل جدید کیا سورنتو ۲۰۲۱ از پلتفرم، پیشرانه‌ها و تکنولوژی‌های جدیدی بهره می‌برد که با وجود این تغییرات زیاد قیمت برخی از تریم‌های آن نسبت به قبل کاهش پیدا کرده است.

شرکت کیا شاسی بلند سورنتو را کاملا جدید کرده و برای آن پلتفرم، پیشرانه‌ها و تکنولوژی‌های جدیدی را در نظر گرفته است که احتمالا همین موضوع باعث می‌شود قیمت آن نسبت به سال قبل افزایش پیدا کند، اما کیا با تغییراتی که ایجاد کرده قیمت برخی از تریم‌های آن را نسبت به قبل کاهش داده است.

قیمت کیا سورنتو ۲۰۲۱

کیا سورنتو 2021

قیمت پایه کیا سورنتو ۲۰۲۱ حدود ۳۰ هزار و ۵۶۰ دلار است که نسبت به مدل ۲۰۲۰ خود حدود ۲۴۵۰ دلار افزایش قیمت را تجربه کرده است. گفتنی است دیگر برای نسل جدید کیا سورنتو تریم L پایه عرضه نمی‌شود و مدل پایه جدید آن با نام LX عرضه خواهد شد؛ از این رو با توجه به این که قیمت کیا سورنتو LX 2020 حدود ۲۹ هزار و ۲۱۰ دلار بود و قیمت نسل جدید سورنتو LX حدود ۳۰ هزار و ۵۶۰ دلار است، باید گفت قیمت این خودرو فقط ۱۳۵۰ دلار افزایش پیدا کرده است.

همچنین اگر مشتریان تریم‌های گران‌تر را سفارش دهند، قیمت خودرو نسبت به گذشته کمتر خواهد بود؛ چراکه شرکت کیا موتور ۶ سیلندر ۳.۳ لیتری در مدل سورنتو S جدید را حذف کرده و برای آن موتور ۴ سیلندر ۲.۵ لیتری تنفس طبیعی را در نظر گرفته است که به همین دلیل قیمت ۳۳ هزار و ۶۰ دلاری آن از قبل حدود ۱۲۵۰ دلار کمتر است.

تریم EX به عنوان بهترین تریم کیا سورنتو ۲۰۲۱ محسوب می‌شود که با قیمت پایه ۳۶ هزار و ۱۶۰ دلار نسبت به قبل حدود ۴۵۰ دلار ارزان‌تر است و برای آن می‌توان موتور ۲.۵ لیتری توربو جدید را سفارش داد. همچنین سورنتو SX پرچمدار نیز نسبت به قبل ۲۰۵۰ دلار ارزان‌تر است که اگر مشتریان برای آن تمام پکیج‌ها را سفارش دهند قیمت آن به ۴۴ هزار دلار می‌رسد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*