گوشی آیفون 12 پرو مکس - iPhone 12 Pro Max

۵ ویژگی برتر گوشی آیفون ۱۲ پرو مکس نسبت به سایر اعضای خانواده

گوشی آیفون ۱۲ پرو مکس – iPhone 12 Pro Max به تازگی عرضه شده و چنان که به نظر می‌رسد، برخی قابلیت‌ها و برتری‌ها را نسبت به سایر اعضای خانواده خود دارد.

شرکت اپل امسال پرچمداران خود را در چهار مدل ساده، پرو، مینی و همچنین پرو مکس معرفی کرد اما پس از آن، تنها سه مدل از این خانواده در دسترس کاربران قرار گرفتند تا عضو بزرگ آن‌ها یعنی آیفون ۱۲ پرو مکس پس از گذشت مدتی کوتاه وارد میدان رقابت شود.

با این وجود، حال چند روزی از عرضه این گوشی جدید می‌گذرد و حتی با شنیدن اسم آن هم می‌توان فهمید که قطعا قابلیت‌های بیشتری را نسبت به آیفون ۱۲ پرو خواهد داشت. گرچه به نظر می‌رسد که قدرت اجرایی در تمامی گوشی‌های این خانواده با تغذیه از چیپ A14 Bionic خیلی قوی بوده و عملا در سرعت بی‌نظیر هستند. اما همچنان ویژگی‌هایی مانند سنسورهای دوربین، باتری و یا فضای رم iPhone 12 Pro Max را به قوی‌ترین و در عین حال جذاب‌ترین گوشی در سری آیفون ۱۲ تبدیل خواهند کرد.

به علاوه، با وجود اینکه نمایشگر تمامی پرچمداران جدید اپل همگی از نوع OLED هستند، سایز بزرگ‌تر آیفون ۱۲ پرو مکس ممکن است ویژگی برتری نسبت به سایر گجت‌های این سری حساب شود.

ویژگی‌های برتر گوشی آیفون ۱۲ پرو مکس

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. ن خوشم امد از اپل با این صفحه نمایش
    سخت افزار هم ب گمونم بیشتر روی صرفه جویی کار کرده تا قدرت وگرنه ی قول ب تمام معنا بود اگه باتری بزرگتر میزاشت تا نخاد محدود کنه