سانگ یانگ رکستون 2021

سانگ یانگ رکستون ۲۰۲۱ فیس لیفت با تغییرات گسترده معرفی شد

سانگ یانگ رکستون ۲۰۲۱ فیس لیفت با تغییرات گسترده معرفی شد. این شاسی بلند کره‌ای نسبت به قبل پیشرفته‌تر، جذاب‌تر و لوکس‌تر به نظر می‌رسد.

شرکت کره‌ای سانگ یانگ سرانجام پس از انتشار تیزرهای مختلف از سانگ یانگ رکستون ۲۰۲۱ فیس لیفت پرده‌برداری کرد. این شاسی بلند از لحاظ ظاهری داخلی و بیرونی با تغییرات زیادی مواجه شده و اکنون پیشرفته‌تر، جذاب‌تر و لوکس‌تر به نظر می‌رسد.

مشخصات سانگ یانگ رکستون ۲۰۲۱

سانگ یانگ رکستون 2021

طراحان این شاسی بلند کره‌ای، بیشترین تغییرات را در نمای جلویی آن اعمال کرده‌اند و اکنون در این بخش شاهد یک جلوپنجره ۶ ضلعی بزرگ جدید هستیم که با قاب کرومی و الگوی داخلی الماسی ظاهر جذابی را در سانگ یانگ رکستون ۲۰۲۱ ایجاد کرده است. همچنین چراغ‌های جلو خودرو نیز با تغییراتی همراه بوده و اکنون از دی‌لایت‌های C شکل LED بهره می‌برند.

سانگ یانگ رکستون 2021

از سایر ویژگی‌های نمای جلوی این شاسی بلند کره‌ای می‌توان به بازطراحی سپر با مه شکن‌ها و ورودی‌های هوای جدید اشاره کرد. در بخش عقب تغییرات اندکی به چشم می‌خورد که چراغ‌های جدید LED مهم‌ترین آنها محسوب می‌شود. هرچند طراحان برای سپر عقب نیز اصلاحاتی در نظر گرفتند و اکنون از شبرنگ‌های جدید و تریم کرومی با طرحی مشابه سر اگزوز بهره می‌برد.

سانگ یانگ رکستون 2021

طرح اصلی و کلی داشبورد کابین سانگ یانگ رکستون ۲۰۲۱ همانند قبل است، اما این خودروساز با اضافه کردن فرمان چهارپره جدید و متریال جدید آن را به‌روزرسانی کرده است. همچنین کنسول مرکزی نیز از نو طراحی شده و برای آن شیفتر دنده جدید الکترونیکی در نظر گرفته‌اند که شبیه محصولات بی ام و است. تیپ‌های بالاتر این شاسی بلند از یک صفحه آمپر دیجیتالی بهره می‌برند که در کنار نمایشگر لمسی ۱۲.۳ اینچی میانی قرار می‌گیرد. این خودرو اکنون از تجهیزات پیشرفته و جدیدی چون فرمان برقی، کروز کنترل تطبیقی و ۴ دوربین برای بررسی اطراف خودرو برخوردار شده است.

سانگ یانگ رکستون 2021

رکستون ۲۰۲۱ برای بازار اروپا از همان موتور ۲.۲ لیتری ۴ سیلندر دیزلی قبلی بهره می‌برد، اما با انجام تغییراتی قدرت آن به ۲۰۲ اسب بخار و گشتاور آن به ۴۰۴ نیوتن‌متر افزایش پیدا کرده است. گیربکس ۸ سرعت اتوماتیک جدید با شیفر الکترونیکی نیز قدرت را از موتور به چرخ‌ها منتقل می‌کند. این خودرو در سایر بازارها از جمله استرالیا علاوه بر موتور دیزلی با یک موتور ۲ لیتری بنزینی توربو با قدرت ۲۲۰ اسب بخار نیز عرضه می‌شود. این خودرو از ماه مارس ۲۰۲۱ روانه بازار اروپا و از سه ماهه دوم ۲۰۲۱ روانه بازار استرالیا می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*