انفجار یک شی نورانی مرموز و فوق‌العاده درخشان در آسمان ژاپن + ویدیو - بررسی سردبیر

انفجار یک شی نورانی مرموز و فوق‌العاده درخشان در آسمان ژاپن + ویدیو

انفجار درخشان یک شی نورانی مرموز در آسمان ژاپن خبرساز شد، پدیده عجیبی که برخی از ارتباط آن با موجودات فضایی صحبت می‌کنند. در ادامه ویدیوی این شی نورانی را تماشا می‌کنید.

در یکشنبه گذشته، انفجار یک شی نورانی مرموز بر فراز ژاپن سر و صدای زیادی به پا کرد. کارشناسان گفته‌اند که نور فوق‌العاده زیاد به وجود آمده از این انفجار مربوط به نوع خاصی از شهاب سنگ‌ها بوده، اما عده دیگری از مخاطبان این اتفاق را به موجودات فضایی ارتباط داده‌اند.

بر اساس اخبار منتشر شده در ساعت 1:35 صبح یکشنبه گذشته، شیئی نورانی و عجیب در آسمان غرب و مرکز ژاپن سقوط کرد و برای لحظاتی کوتاه مناطق اطراف را همانند روز روشن کرد. متخصصان اعلام کرده‌اند که این گوی آتشین یک آذرگوی (bolide) بوده که از شهاب سنگ‌های معمولی نورانی‌تر است. به همین خاطر، از گذشته‌های دور اتفاق مورد نظر را با درخشش ماه کامل در آسمان مقایسه کرده‌اند.

بسیاری از کاربران توییتر علاوه بر درخشندگی فراوان این شی نورانی مرموز در مورد صدای آن هم صحبت کرده‌اند و گفته شده که در مقایسه با آذرگوی‌های معمولی، روشنایی این جرم آسمانی بیش از حد زیاد بوده است. در جولای گذشته هم اتفاق مشابهی در آسمان توکیو رخ داد و ساکنان مناطق اطراف شی درخشان و ناشناخته‌ای را دیدند که از جنوب غربی به شمال شرقی آسمان حرکت می‌کرد. بعدها با پیدا شدن تکه‌هایی از بقایای جسم نورانی مورد نظر اعلام شد که شی درخشان یک شهاب سنگ بوده است.

ویدیو شی نورانی مرموز آسمان ژاپن

 

رصدخانه نجومی ملی ژاپن می‌گوید که به صورت معمول هر ماهه چندین گوی آتشین این چنینی در آسمان کشور دیده می‌شوند، اما به ندرت پیش می‌آید که جرمی به این درخشندگی و با چنین صدایی در آسمان منفجر شود. ویدیو بالا این شی نورانی مرموز را از دید چندین دوربین امنیتی سراسر مناطق اطراف انفجار نشان می‌دهد و همان‌طور که می‌بینیم، درخشندگی شی به حدی بوده که برای یک لحظه فوق‌العاده کوتاه، کل منطقه انفجار را روشن کرده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

5 دیدگاه

  1. اینکه معلوم بود شهاب سنگه ولی برام جالبه بدونم چرا خیابونای ژاپن اون وقت شب انقدر خلوته و کسی رفت و آمد نمیکنه 1 و 35 دقیقه خیلی هم دیر وقت نیست

  2. ممکنه موشک و یه نوع خاص ترقهی چیزی باشه

  3. حضرت تایم بوده حتما ولی لوکیشن اشتباه زده لامصب

  4. این قصه هارو نگا . منشا این قصه ها شک ندارم غرب هست . ولی دیگه کور خونده ده سال پیش نیست مردم عاشق غرب خونخوار باشن و چرت پرت هاش رو گوش کنن
    #آمریکا رو به #افول است

  5. هیچ شی در کار نیست . غرب استکبار جهانی با این اراجیف میخواهد مغز مردم جهان را از سوتی انتخابات آمریکا منحرف کند .