نوکیا 5.4

برخی مشخصات و قیمت نوکیا ۵.۴ فاش شد

هنوز شرکت اچ ام دی گلوبال چیزی از گوشی Nokia 5.4 بروز نداده؛ اما رنگ‌بندی، ظرفیت حافظه و قیمت نوکیا ۵.۴ توسط دو فروشگاه آنلاین استرالیایی فاش شده است.

اخیرا دستگاهی با شماره مدل TA-1333 تاییدیه FCC (رگولاتوری آمریکا) را دریافت کرد. از آنجایی که نوکیا ۵.۳ دارای شماره مدل TA-1223 بود؛ گفته می‌شود این‌یکی نوکیا ۵.۴ است. در وب‌سایت FCC به ظرفیت ۴۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی باتری و ابعاد ۱۶۱ در ۷۶ میلی‌متری گوشی اشاره شد؛ ولی حالا می‌توانیم از سایر مشخصات و قیمت نوکیا ۵.۴ هم مطلع شویم.

 نوکیا 5.3

نوکیا ۵.۳

مشخصات فنی و قیمت نوکیا ۵.۴

دو فروشگاه اینترنتی Acquire و Shop IT استرالیا، نام این گوشی را روی وب‌سایت خود قرار داده‌اند. در ‌سایت Acquire نسخه آبی رنگ نوکیا ۵.۴ با ۱۲۸ گیگ حافظه داخلی و ۴ گیگ رم، بدون قیمت ظاهر شده شده است. نسخه بنفش رنگ اما با همین ترکیب حافظه، ۳۷۰.۸۱ دلار استرالیا (حدود ۲۷۳ دلار آمریکا) قیمت دارد.

این رنگ‌بندی با گزارشی که هفته قبل منتشر شده بود، مطابقت می‌کند. آن گزارش به وجود نمایشگر حفره‌دار ۶.۴ اینچی و ترکیب حافظه ۴+۶۴ و ۴+۱۲۸ گیگ در نوکیا ۵.۴ هم اشاره داشت.

فروشگاه Shop IT همان نسخه بنفش را با حافظه ۴+۱۲۸ گیگابایتی، ۳۴۹ دلار استرالیا (۲۵۷ دلار آمریکا) قیمت گذاری کرده است. البته شاید قیمت نهایی فروش، کمی با این ارقام متفاوت باشد. باید منتظر رونمایی اچ ام دی گلوبال از این گوشی بمانیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. عالی مشخصات خوبی داره
    قیمت ۲۵۰دلار برای نسخه ۱۲۸گیگ عالیه
    به امید شکوفایی برندهای با اصالت(NOKIA&SONY) و پاکسازی گوشی های اشغال برنج سوخته(شیافومی) و جلبک کرونایی(وان بنجلاس) و ویروس کپک زده(حبابی)از بازار ایران و جهان

  2. نیا که در نیامدنت صوابه 😐

  3. نوکیا گوشی نسازه سنگین تره.

  4. منتظر گوشی‌های نوکیا نیستم! قیمت بالا، لوگو پایین نمایشگر و… دوربین ها کم کم یاید برن زیر نمایشگر.