هواوی میت پد

تبلت‌های سری هواوی میت پد انتخابی مناسب برای کودکان محسوب می‌شوند

تبلت های سری هواوی میت پد – Huawei Matepad با تمرکز روی امکانات کاربردی برای کودکان طراحی شده‌اند و انتخابی مناسب برای فرزندان شما هستند.

یکی از ویژگی‌هایی که هواوی در تبلت های سری میت پد خود روی آن تمرکز کرده امکانات کاربردی برای کودکان است که تحت برنامه مخصوصی به نام Kids Corner ارائه می‌شود. این برنامه امکان استفاده از محتوای مخصوص کودک، قابلیت‌های مدیریت کاربری و بسیاری قابلیت‌های دیگر را فراهم می‌کند.

ویژگی‌های تبلت های سری هواوی میت پد برای کودکان

هواوی میت پد

واژه انگلیسی Edutainment یک واژه ترکیبی است که از دو کلمه آموزش (Education) و سرگرمی (Entertainment) ساخته شده است. این عبارت برای محتوایی به کار می‌رود که در عین سرگرم کردن مخاطب بار آموزشی نیز دارد. بر اساس تحقیقات صورت گرفته در علم روان‌شناسی، ثابت شده که سرگرمی می‌تواند باعث جذابیت بحث آموزش و بهبود یادگیری در کودکان شود.

هواوی در سری تبلت‌های جدید خود که با عنوان میت پد نام‌گذاری شده‌اند، امکان استفاده از چنین محتوایی را برای ایجاد جاذبه در آموزش برای کودکان مهیا کرده است. این محتوا در برنامه Kids Corner جای گرفته که چندین بخش مخصوص دیگر نیز دارد. بعد از اجرای این برنامه، قسمت‌های دیگر تبلت از دسترس خارج می‌شود. این موضوع باعث می‌شود که کودک نتواند به محتوای غیر مدیریت شده دسترسی داشته باشد.

چهار ماژول اصلی برای این برنامه وجود دارد. بخش ضبط صدا، بخش دوربین، بخش چندرسانه‌ای و بخش نقاشی که به کودکان اجازه دسترسی به همه بخش‌های گوشی را داده و در عین حال به کمک ابزار کنترلی برای والدین خیال آنها در زمان کار کودکان با تبلت راحت کرده است.

هواوی میت پد

بخش ضبط صدا برای ضبط صدای معلم یا دیگر مطالب آموزشی به کمک کودک شما خواهد آمد. بخش دوربین تمام قابلیت‌های این بخش را در اختیار کودک قرار می‌دهد و در عین حال از دسترسی او به عکس‌های غیر مرتبط جلوگیری می‌کند.

بخش چند رسانه‌ای برای محدود کردن دسترسی کودک به همه محتوای گوشی طراحی شده است. شما می‌توانید به آسانی اجازه دسترسی کودک را فقط برای محتوای سالم و آموزنده باز بگذارید. به غیر از محتوای موجود در این بخش امکان اضافه کردن بازی، ویدیو و موسیقی جدید نیز به تبلت وجود دارد.

برنامه Kids Corner یک بخش مخصوص نقاشی نیز دارد که امکان نقاشی با رنگ‌های مختلف و قلم‌های مختلف را برای کودک مهیا می‌کند. این بخش می‌تواند به یکی از محبوب‌ترین سرگرمی‌های این تبلت برای کودک شما تبدیل شود.

هواوی به حفظ سلامتی کودکان در بخش فیزیکی و ذهنی نیز فکر کرده است. کنترل محتوای موجود در تبلت یکی از قابلیت‌های بارز این برنامه است. در این بخش می‌توانید فایل‌های ویدیویی و صوتی مخصوص کودکتان را انتخاب کنید تا فقط آنها برای او قابل نمایش باشند. همین میزان کنترل بر روی برنامه‌های دیگر نیز وجود دارد. به راحتی برنامه‌ها و بازی‌های نامناسب برای کودک را می‌توان از دسترس او دور نگه داشت.

بخش مدیریت زمان از دیگر بخش‌های مربوط به والدین است که برای زمان کار کودک محدودیت زمانی تعریف می‌کند. امکان تعیین مدت زمان کلی استفاده، بازه‌های زمانی استفاده و مدت استراحت بین هر بار استفاده از تبلت نیز وجود دارد.

در بخش محافظت فیزیکی، سری تبلت هواوی میت پد مجهز به فیلتر نور آبی است که این طیف نوری مضر برای چشم را فیلتر کرده و مانع از آسیب چشم می‌شود. این دستگاه‌ها می‌توانند در صورت نشستن ممتد به کودک شما اخطار بدهند که از حالت راکد خارج شود.

حالت ویژه کتابخوانی نیز در این تبلت‌ها، صفحه نمایش را به نحوی تنظیم می‌کند که حالت خواندن یک کتاب واقعی را داشته باشد. همچنین سری T قابلیت تشخیص فاصله با کودک را نیز دارد. یعنی اگر صفحه نمایش به چشمان او زیاد نزدیک شود، صفحه نمایش سیاه شده تا از آسیب به چشم او جلوگیری کند.

سری تبلت‌ میت پد T به کمک برنامه Kids Corner تبدیل به یک دستگاه آموزشی و سرگرمی شده که به صورت اختصاصی برای کودکان طراحی شده و با کمترین آسیب، اجازه رشد و پویایی را به آنها می‌دهد.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*