همکاری ویوو و زایس

آغاز همکاری ویوو و زایس برای تحول در فناوری تصویربرداری گوشی‌ها

همکاری ویوو و زایس رسماً آغاز شد. گوشی‌ساز چینی Vivo و لنزساز پرآوازه ZEISS فناوری تصویربرداری گوشی‌ها را متحول خواهند کرد.

ویوو قصد دارد اواخر ماه دسامبر از گوشی‌های خانواده X60 خود رونمایی کند. در همین زمان این شرکت قرار است جزئیات قرارداد همکاری خود با کمپانی لنزسازی زایس را منتشر کند. امروز همکاری ویوو و زایس رسماً اعلام شد.

این دو شرکت قرار است آزمایشگاه تصویربرداری مشترکی را در قالب یک برنامه تحقیق و توسعه با تمرکز روی توسعه راه حل‌های نوآورانه برای فناوری تصویربرداری موبایل راه اندازی کنند. این برنامه روی توسعه و مهندسی مشترک اجزای اپتیکال برای گوشی‌های هوشمند پرچمدار پیش روی ویوو نظارت خواهد داشت.

ویوو مراکز تحقیق و توسعه تصویربرداری زیادی را در سرتاسر جهان راه اندازی کرده است که جمعاً ۷۰۰ مرکز هستند. اما اکنون گوشی‌ساز چینی می‌تواند از تجربیات ZEISS با چندین دهه تجربه در توسعه اپتیک‌ها استفاده کند. همکاری ویوو و زایس با کمپینی به نام vivo ZEISS Master Photography برای توسعه سیستم‌های جدید تصویربرداری و تشویق کاربران به لذت بردن از خلق تصاویر با گوشی‌های پرچمدار ویوو آغاز خواهد شد.

اولین دستگاه حاصل از این همکاری چند هفته بعد معرفی خواهد شد. گوشی‌های خانواده ویوو ایکس ۶۰ به لنزهای سری Vario-Tessar کمپانی زایس مجهز خواهند شد. این گوشی‌ها همچنین از الگوریتم‌های ۳D PoP شرکت زایس برای رندر افکت بوکه در تصاویر استفاده می‌کنند. فناوری دوربین توسعه پیدا کرده با همکاری زایس، یکی از ویژگی‌های مهم گوشی‌های پرچمدار آینده شرکت ویوو خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*