ویژه برنامه اینترنتی شب یلدا

رکوردشکنی همراه اول در روبیکا با ویژه برنامه اینترنتی شب یلدا

همراه اول با ویژه برنامه اینترنتی شب یلدا در روبیکا رکوردشکنی کرد. این برنامه ترکیبی ویدیویی با ۲۹ میلیون دقیقه تماشا پربازدیدترین برنامه شب یلدا بود.

اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران گزارش کرد ویژه برنامه یلدای همراه اول که با نام «یلدا ٩٩» در روزهای شنبه و یکشنبه ٢٩ و ٣٠ آذرماه از ساعت ۲۰:۳۰ در وب سایت و اپلیکیشن روبیکا پخش می‌شد، تا امروز دوشنبه یکم دی ماه بیش از ٢٩ میلیون دقیقه توسط کاربران روبیکا در دو بستر وب و پیام رسان به صورت آنلاین و آفلاین (آرشیوی) تماشا شده است. به این ترتیب این برنامه در بین ویژه برنامه های یلدایی منتشر شده در فضای مجازی، رکوردی جدید از خود بر جای گذاشت.

در همین روزها کانال اطلاع رسانی همراه اول در پیام رسان روبیکا به نشانی https://rubika.ir/www_mci_ir به بیش از یک میلیون عضو رسید که در بین کانال‌های تجاری، رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

جزئیات ویژه برنامه اینترنتی شب یلدا همراه اول

در ویژه برنامه «یلدا ٩٩» همراه اول در روبیکا میهمانانی از هنرمندان و افراد محبوب مردمی حضور داشتند. این برنامه در دو قسمت ١٨٠ دقیقه‌ای و به صورت زنده پخش شد که از بخش‌های اصلی آن می‌توان به اجرای موسیقی آنپلاگد، استندآپ کمدی و گفتگوی متفاوت با میهمانان اشاره کرد که به شکلی جدید و مبتنی بر اصول طراحی و تولید محتوای دیجیتال تولید شده بود.

گفتنی است شرکت‌های همراه اول و ایرانسل هر یک با ۴۰ درصد سهم، سهامداران اصلی روبیکا هستند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*