آیا فدراسیون کهکشانی فرازمینی‌ها با رئیس جمهور آمریکا در ارتباط است؟

آیا رئیس جمهور آمریکا با فدراسیون کهکشانی فرازمینی‌ها در ارتباط است؟

به تازگی یک مقام بلند پایه ادعا کرده که اعضای مجموعه‌ای به نام فدراسیون کهکشانی فرازمینی‌ها، شامل بیگانگان و آدم فضایی‌ها، با آمریکا و اسرائیل در ارتباط است.

فدراسیون کهکشانی فرازمینی‌ها (Galactic Federation of aliens) چیست؟ به تازگی رئیس سابق نهاد امنیت فضایی اسرائیل ادعا کرده که سازمانی با این نام متشکل از موجودات فضایی و بیگانگان وجود دارد که سال‌ها با آمریکا و اسرائیل در ارتباط بوده و دونالد ترامپ، رئیس جمهور فعلی آمریکا قصد برملا کردن این راز را داشته است؛ اما اصل ماجرا چیست؟

حاییم اشد (Haim Eshed)، نام این مقام ۸۷ ساله بازنشسته بوده که برای مدت سی سال در راس مدیریت برنامه فضایی اسرائیل فعالیت می‌کرد. اشد یکی از ژنرال‌ها و پروفسورهای مورد احترام اسرائیل به شمار می‌رود و تاکنون ۳ مدال افتخار مرتبط با فعالیت‌های امنیتی دریافت کرده است. با این حال، همان‌طور که اشاره شد این مقام ارشد بازنشسته اخیرا ادعاهای قابل توجهی در مورد فرازمینی‌ها، دولت آمریکا و مخصوصا شخص دونالد ترامپ مطرح کرده که در روزهای اخیر باعث به پا شدن سر و صدای زیادی شد.

در سال‌های اخیر ماجراهای جنجالی و قابل توجه بسیاری در مورد موجودات فضایی خبرساز شدند و در اواخر سال ۲۰۲۰ هم اخبار مختلفی در مورد بیگانگان منتشر شد؛ یکی از این خبرها، مقاله‌ای در روزنامه نیویورک تایمز بود که از برنامه در حال اجرا وزارت دفاع آمریکا در مورد یوفوها و همچنین وسایل نقلیه فرازمینی صحبت کرده بود.

ادعاها در مورد فدراسیون کهکشانی فرازمینی‌ها

در حال حاضر هم ماجرای صحبت‌های اشد، موضوع وجود آدم فضایی‌ها و ارتباط این جانداران با انسان‌ها را داغ‌تر کرده است. این مقام سابق که برای سی سال زیر مجموعه‌ای از وزارت دفاع اسرائیل بوده، در ۱۲ دسامبر امسال، طی مصاحبه‌ای جنجالی ادعاهای خود در مورد فدراسیون کهکشانی فرازمینی‌ها را مطرح کرد.

به گزارش خبرگزاری ان بی سی (NBC) آمریکا، اشد ادعا کرده که مجموعه مورد نظر متشکل از فرازمینی‌های ساکن سراسر کهکشان وجود دارد و به علاوه، این جانداران مطمئن نیستند که انسان‌های روی زمین برای ملاقات با آن‌ها و حتی اطلاع یافتن از وجود فرازمینی‌ها آمادگی کامل را دارند یا خیر!

آیا فدراسیون کهکشانی فرازمینی‌ها با رئیس جمهور آمریکا در ارتباط است؟

حاییم اشد در مصاحبه خود گفته که آدم فضایی‌ها مشخصا درخواست مخفی ماندن موضوع وجودشان را مطرح کرده‌اند و دلیل این تاکید آن‌ها هم عدم آمادگی بشریت برای پذیرش این موضوع است؛ اما ما کی برای این موضوع آماده می‌شویم؟ به گفته اشد، فرازمینی‌ها معتقدند که پیش از هر چیز، پدیده فضاپیماها و بشقاب پرنده‌ها باید برای انسان‌ها عادی شود. اشد ادعا کرده که موجودات مورد نظر تا عصر حاضر صبر کرده‌اند و پیش از رسیدن بشر به دستاوردهای اخیر، باور داشتند که هنوز باید پیشرفت‌های قابل توجهی در این زمینه صورت بپذیرند.

البته گفته شده که فدراسیون کهکشانی فرازمینی‌ها هنوز آمادگی انسان‌ها را تایید نکرده و باید پیشرفت‌های بیشتری در دانش و تکنولوژی بشری میسر شوند؛ اشد گفته که تا آن زمان آدم فضایی‌های مورد نظر هم به اندازه انسان‌ها در مورد سایر موجودات ساکن کهکشان و همچنین قوانین حاکم بر دنیا کنجکاو هستند و این موجودات قصد دارند تا به تحقیقات خود در مورد تار و پود کیهان ادامه دهند.

توافق بین دولت آمریکا و موجودات فضایی

البته باید گفت که موضوع ارتباط دولت ایالات متحده با فرازمینی‌ها چندان هم جدید نیست؛ به عنوان مثال از مدت‌ها پیش ادعا شده بود که رئیس جمهور دوایت آیزنهاور در سال ۱۹۵۴ از طرف دولت آمریکا با یک تمدن فرازمینی توافق‌نامه‌ای مخفی را امضا کرده بود.

اشد ادعا می‌کند که در حال حاضر، توافق‌نامه‌ای بین جانداران مورد نظر و انسان‌ها برقرار است و هم‌اکنون در حین گذراندن این توافق هستیم. به گفته این مقام ارشد سابق، اسرائیل و آمریکا مدت‌هاست که با موجودات فضایی سر و کار دارند و رسیدن به درکی مشترک از تار و پود کیهان پایه‌ای‌ترین نکته قرارداد مخفی بسته شده بین فدراسیون کهکشانی فرازمینی‌ها و نسل بشر است.

در واقع به نظر می‌رسد که آدم فضایی‌ها برای انجام آزمایش‌های خود روی سیاره ما، با بشریت توافق‌نامه‌ای منعقد کرده‌اند و از همه مهم‌تر، رئیس جمهور دونالد ترامپ از این ارتباط باخبر بوده و حتی در مدت زمانی مشخص، قصد داشته تا کل ماجرا را علنی کند. با این حال اشد می‌گوید که از ترامپ خواسته شده بود تا برای جلوگیری از شوکه شدن عموم مردم، از برملا کردن اطلاعات محرمانه مورد نظر خودداری کند.

خبرنگاران ان بی سی در واکنش به صحبت‌هایی حاییم اشد، با سخنگوی مرکز وزارت دفاع آمریکا یا همان پنتاگون تماس گرفتند، اما این مقام امنیتی هیچ جواب رسمی به خبر مورد نظر نداد. از طرف دیگر سخنگوی آژانس فضایی ناسا در این رابطه گفت که بشریت هنوز نشانه‌ای از وجود حیات فرازمینی کشف نکرده است. البته این واکنش‌ها هم آن‌قدر برای طرفداران نظریه‌های مطرح شده در مورد آدم فضایی‌ها و یوفوها عجیب نیستند.

فدراسیون کهکشانی در پایگاه زیرزمینی مریخ

در سال گذشته، دونالد ترامپ تلاش کرد تا شاخه جدیدی از ارتش به نام نیروی فضایی (Space Force) را ایجاد کند؛ در این رابطه، وزیر دفاع سابق بریتانیا، نیک پوپ (Nick Pope) گفته که احتمالا دلیل اصلی چنین اقدامی از طرف ترامپ باخبر شدن او از واقعی بودن یوفوها و موجودات فرازمینی است.

در همین رابطه، اشد در مابقی مصاحبه خود ادعا کرده آمریکایی‌ها و اعضای فدراسیون کهکشانی فرازمینی‌ها در پایگاه مخفی و زیرزمینی روی سطح مریخ، با یکدیگر همکاری می‌کنند. متخصصان در واکنش به صحبت‌های این مقام اسرائیلی می‌گویند که اگر واقعا چنین پایگاهی وجود داشته باشد، شاید بتوان از این طریق دلیل اصلی تشکیل نیروی فضایی به عنوان پنجمین شاخه نیروهای مسلح ایالات متحده را توجیه کرد. البته هنوز مشخص نیست که ارتباط دولت آمریکا با فرازمینی‌ها از چه زمانی شروع شده و چندین سال سابقه دارد.

اشد می‌گوید که دونالد ترامپ به صورت تمام و کمال از وجود حیات فرازمینی باخبر بوده، اما همان‌طور که اشاره شد، از طرف فدراسیون کهکشانی به او گفته شده که برای جلوگیری از واکنش غیر عادی عموم مردم، باید تا زمانی که بشریت به درک بهتری از دانش و تکنولوژی برسد، صبر کرد.

آیا ترامپ از وجود فرازمینی‌ها باخبر است؟

در سال گذشته، طی مصاحبه‌ای از خبرگزاری فاکس نیوز با دونالد ترامپ، چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا در جواب به این سوال که آیا دولت ایالات متحده بقایایی از سقوط یک یوفو یا همان شی ناشناس پرنده را در اختیار خود دارد، به طرز مرموزی گفت که هر چیزی ممکن است!

این جواب نه چندان قانع کننده نظریه پردازان را به فکر فرومی‌برد که آیا واقعا ترامپ در مورد وجود فرازمینی‌ها و واقعی بودن مجموعه‌ای به نام فدراسیون کهکشانی چیزی می‌داند یا خیر؟ همین نظریه پردازان و کارشناسان دیگر معتقدند که رئیس جمهور آمریکا بیشتر از آن چیزی که گفته، خبر دارد و می‌داند که ارتباط دولت ایالات متحده با آدم فضایی‌ها در چه سطحی است.

آیا فدراسیون کهکشانی فرازمینی‌ها با رئیس جمهور آمریکا در ارتباط است؟

حاییم اشد کتابی به نام دنیا فراسوی افق (The Universe Beyond the Horizon) منتشر کرده و در آن، علاوه بر صحبت‌های اخیر در رابطه با فدراسیون آدم فضایی‌ها، ادعا کرده که موجودات فرازمینی چندین مرتبه وقوع آخرالزمانی هسته‌ای را متوقف کرده‌اند و حتی مردان سیاه پوش که فیلم‌های مختلفی از آن‌ها ساخته شده هم در واقعیت وجود دارند.

تا به امروز داستان‌های زیادی از دخالت فرازمینی‌ها برای توقف وقوع جنگ‌های هسته‌ای بین بشریت منتشر شده و به علاوه، گزارش‌های زیادی از مشاهده یوفوها در اطراف تاسیسات اتمی وجود دارند. به هر حال به نظر می‌رسد که هنوز جواب مشخصی برای سوالات بشریت در رابطه با بحث موجودات فضایی در دست نیست و همچنان باید تا آماده شدن انسان‌ها برای رویارویی با این مسئله صبر کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

 1. این یارو💩 احمدرضا💩 وقتی ساندیس شو میخوره میاد اینجا اراجیف میگه

 2. در حال حاضر هم ماجرای صحبت‌های اشد، موضوع وجود آدم فضایی‌ها و ارتباط این جانداران با انسان‌ها را داغ‌تر کرده است
  و از طرف به نظر من یک از افراد با دامن زدن به شایعاتی نظیر وجود آدم فضایی ها می توانند کسب درآمد کنند و این افراد هستند که با عناوین مختلف دارند این شایعه پراکنی ها را انجام می‌دهند

 3. از این زهره ماری ها می خورند و چرت و پرت میگن.البته دنیا پر از ابله هست که مهملات اینها را باور کنه

 4. دیگر مردم جهان و ایران اسلامی این یاوه گویی و اراجیف های غرب استکبار جهانی را باور نمیکنند . این قصه ها را میگویند تا دموکراسی مضحک غربی که تقلب در انتخابات نقطه عطف آن بود را سرپوش بگذارد . انشالله به لطف هشتاد و پنج میلیون مردم انقلابی و اسلامی ایران پوزه غرب استکبار جهانی را به خاک میمالیم . 💪💪🇮🇷🔥🇮🇷🔥🇮🇷🔥🇮🇷
  مرگ بر آمریکا 💩، مرگ بر صهیونیست 💩، مرگ بر آل سعود 💩
  #آمریکا #رو #به #افول #است
  زنده باد جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷💪