پرلایک ترین پست های اینستاگرام

پرلایک ترین پست های اینستاگرام در سال ۲۰۲۰ کدامند؟

خبر درگذشت مارادونا و چادویک بوزمن به پرلایک ترین پست های اینستاگرام در سال ۲۰۲۰ تبدیل شدند. در ادامه سه پست اینستاگرامی با بیشترین لایک را معرفی می‌کنیم.

شیوع گسترده ویروس کرونا در سال ۲۰۲۰ میلادی باعث شد تا مردم سراسر جهان بیش از پیش به استفاده از شبکه‌های اجتماعی روی بیاورند. اینستاگرام نیز به عنوان یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های اشتراک ویدیو و عکس، روزانه میزبان تعداد زیادی کاربر از سراسر جهان است. از این رو قصد داریم در این مقاله شما را با پرلایک ترین پست های اینستاگرام در سال ۲۰۲۰ آشنا کنیم که هر سه پست به خبر درگذشت مارادونا و خبر درگذشت چادویک بوزمن مربوط می‌شوند.

پرلایک ترین پست های اینستاگرام در سال ۲۰۲۰

۱.‌ پست رونالدو با ۱۹.۷ میلیون لایک

پرلایک ترین پست های اینستاگرام

پیج اینستاگرامی کریستیانو رونالدو، بازیکن باشگاه فوتبال یوونتوس و تیم ملی پرتغال که دارای ۲۴۹ میلیون فالوور است در ماه نوامبر پستی را پس از درگذشت ماردونا منتشر کرد که تا به امروز توسط کاربران حدود ۱۹.۷ میلیون بار لایک شده است.

۲. پست چادویک بوزمن با ۱۹.۱ میلیون لایک

پرلایک ترین پست های اینستاگرام

چادویک بوزمن که بسیاری وی را به عنوان بازیگر اصلی فیلم پلنگ سیاه می‌شناسند در ماه آگوست درگذشت و خبر فوت او در حساب کاربری و رسمی وی توسط کاربران حدود ۱۹.۱ میلیون بار لایک شد.

۳. پست مسی با ۱۶.۴ میلیون لایک

پرلایک ترین پست های اینستاگرام

پیج اینستاگرامی مسی، بازیکن باشگاه فوتبال بارسلونا که دارای ۱۷۴ میلیون فالوور است در ماه نوامبر در سوگ ماردونا پستی را منتشر کرد که این پست با دریافت ۱۶.۴ میلیون لایک در جایگاه سوم لیست پست های اینستاگرام با بیشترین تعداد لایک در سال ۲۰۲۰ قرار گرفت.

جایگاه چهارم این لیست نیز به پست کایلی جنر که برای تولد خود منتشر کرد تعلق دارد. جایگاه پنجم هم به خبر درگذشت کوبی برایانت، بسکتبالیست مشهور مربوط می‌شود که لبرون جیمز آن را منتشر کرد و توسط کاربران ۱۵.۵ میلیون لایک شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. این تصاویر نشان دهنده محبوبیت مارادونا در بین تمام مردم دنیا است و این که کریستین رونالدو هم محبوبیت بهتری داره البته سیاه و سفید بودن عکسش هم قابل توجه ه