افزایش فالوور

افزایش فالوور و رشد کسب و کار در اینستاگرام

اینستاگرام، در حال حاضر پرکاربردترین شبکه اجتماعی در ایران است. افراد مدت زیادی از زمان خود را صرف این شبکه اجتماعی می‌کنند و حضور هر کسب و کاری در این فضا می‌تواند تاثیرات مثبتی به همراه داشته باشد.

داشتن یک پیج در اینستاگرام رایگان و ساده است اما جذب فالوور کاری دشوار و زمان‌بر است. باید توجه داشته باشید که با توجه به آپدیت شدن الگوریتم های اینستاگرام، روش های قدیمی جذب فالوور دیگر کارکرد خود را از دست داده است. به همین دلیل ربات اینستاگرام های فالوور به شما روش جدید خرید فالوور واقعی اینستاگرام را معرفی می‌نماید.

ربات اینستاگرام های فالوور هیچ درخواستی از آی پی‌های خارج از کشور به پیج شما صادر نمی‌کند و همین امر موجب می‌شود تا اینستاگرام پیج شما را یک پیج خطاکار شناسایی نکند و فعالیت ربات به صورت کاملا طبیعی جلوه می‌کند.

روش کارکرد ربات های فالوور چگونه است؟

در این ربات شما می‌توانید پیج‌های مختلف را به عنوان پیج‌های هدف به ربات معرفی کنید. پیج‌هایی که از نظر محتوایی و موضوع کاری به شما نزدیک هستند می‌توانند بهترین گزینه‌ها باشند. سپس باید تنظیم کنید که چه افرادی را در این پیج‌ها می‌خواهید. سه گزینه در اختیار شما است.

  • افرادی که فالوورهای این پیج‌ها هستند
  • افرادی که پست‌های این پیج را لایک کرده‌اند
  • افرادی که برای پست‌های این پیج کامنت گذاشته‌اند

بعد از تنظیم کردن پیج‌های هدف و همچنین فیلترها، می‌توانید فیلترهایی برای افراد جذب شده نیز بگذارید. برای مثال می‌توانید تنظیم کنید که اگر فرد، تصویر پروفایل نداشت فالو نشود و یا اگر پیج بیزینسی بود، فالو نشود و چندین و چند فیلتر دیگر که به هدفمند شدن فالوورهای شما کمک شایانی می‌نماید.

بعد از انجام تنظیمات ربات به صورت خودکار فالو کردن افراد با توجه به فیلترهای شما را آغاز می‌کند. این افراد، افراد علاقه‌مند به حوزه کاری شما بوده‌ند چرا که قبلا یک پیج با محتوای مشابه پیج شما را فالو کرده‌اند، لایک کرده‌اند یا برای پستی با موضوع مشابه پیج شما کامنت گذاشته‌اند.

امکانات رایگان های فالوور

امکاناتی بی نظیر به صورت رایگان تنها با ثبت نام در های فالوور در اختیار شما قرار خواهد گرفت. یکی از این امکانات، ارسال پست به صورت زمان‌بندی شده می‌باشد. شما با اتصال پیج خود به ربات می‌توانید پست‌های آماده شده خود را به ربات بسپارید و برای هر یک تاریخ و زمان مشخص نمایید تا ربات های فالوور در تاریخ درج شده توسط شما، پست را در پیج شما منتشر کند.

محتوا مهم است

مورد مهمی که شما باید رعایت کنید این است که حتما قبل از استفاده از ربات چندین پست در پیج خود داشته باشید و اطلاعات پیج خود را تکمیل کرده باشید. با توجه به این که فالوور های جذب شده برای شما، واقعی و هدفمند هستند، در صورتی که پیج شما محتوای ارزشمندی برای کاربران نداشته باشد، کسی پیج شما را فالو نخواهد کرد و در نهایت نتیجه کار برای شما مطلوب نخواهد بود.

همین حالا افزایش فالوور اینستاگرام رو شروع کن و پیج اینستاگرام خودت رو قدرتمندتر کن.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*