پیشرفت گوشی های شیائومی سری می

سیر پیشرفت گوشی های شیائومی سری می در یک دهه گذشته

در قسمت جدید گجت تی وی نگاهی خواهیم انداخت به روند پیشرفت گوشی های شیائومی سری می که طی یک دهه اخیر عرضه شده‌اند.

گوشی‌های شرکت شیائومی امروزه در جهان و بخصوص کشور ایران محبوبیت بسیاری را به دست آورده و شدیدا مورد استقبال طرفداران قرار گرفته‌اند. برای مثال، مدل شیائومی نوت ۸ پرو گجتی است که افراد بسیاری آن را خریداری کرده و به عنوان گوشی اصلی خود استفاده می‌کنند. با این وجود، دلیل اصلی انتخاب این گوشی تنها داشتن دوربین با کیفیت مناسب و یا پردازنده قدرتمند نیست؛ بلکه قیمت پایین به نسبت مشخصات آن باعث می‌شود تا توجه افراد به سمت آن جلب شود.

در حال حاضر، حدودا یک دهه است که شرکت شیائومی گوشی‌های خود را با بهترین کیفیت و قابلیت‌ها، در مقرون به صرفه‌ترین قیمت عرضه می‌کند؛ به نحوی که این امر هم‌اکنون دیگر به عنوان یک ویژگی خاص برای گجت‌های این شرکت چینی شناخته می‌شود.

البته این مورد باعث نشده تا شیائومی به سراغ ساخت گجت‌های بالا رده و در حد رقابت با پرچمداران سامسونگ و آیفون را نسازد؛ بلکه حتی با وجود ساخت پرچمداران قدرتمند، همچنان شاهد عرضه سایر مدل‌های آن با قیمت‌های پایین‌تر و مشخصات مناسب نیز هستیم.

به هر حال سری پرچمداران شرکت شرکت شیائومی با نام می (Mi) شناخته می‌شوند و امروز قصد داریم تا پیشرفت آن‌ها را طی یک دهه گذشته بررسی کنیم.

روند پیشرفت گوشی های شیائومی سری می

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. در جواب شما گزارشگر عزیز باید بگم که سری ردمی این شرکت بیشتر جذابتره تا پرجمدار چون واقعا از سری A سامسونگ کم کاستی ندارن ولی قیمتاشون خیلی بهتره.