دل لتیتود ۹۰۰۰ ، ۷۰۰۰ و ۵۰۰۰ مدل ۲۰۲۱

لپ تاپ های جدید دل لتیتود ۹۰۰۰ ، ۷۰۰۰ و ۵۰۰۰ معرفی شدند

لپ تاپ های جدید دل لتیتود ۹۰۰۰ ، ۷۰۰۰ و ۵۰۰۰ معرفی شدند. نوت بوک‌های سری Dell Latitude از پردازنده های نسل یازدهمی اینتل و یک وبکم با امکان حفظ حریم خصوصی برخوردارند.

کمپانی دل پیش از برگزاری کنفرانس CES 2021 از برخی محصولات جدید خودش رونمایی کرد. یکی از مهم‌ترین محصولات این کمپانی لپ تاپ های جدید دل لتیتود ۹۰۰۰ ، ۷۰۰۰ و ۵۰۰۰ هستند. لپ تاپ‌های سری Dell Latitude 9000 از پردازنده‌های نسل یازدهمی اینتل قدرت می‌گیرند، اما ویژگی مهم‌تر آن‌ها یک وب کم با امکان حفظ حریم خصوصی است.

لپ تاپ های جدید دل لتیتود ۹۰۰۰ ، ۷۰۰۰ و ۵۰۰۰

Dell Latitude 9420 و ۹۵۲۰

نوت بوک‌های مدل Latitude 9420 و ۹۵۲۰ به دوربینی به نام SafeShutter مجهز هستند. این دوربین دارای یک شاتر خودکار است که وقتی دوربین در دسترس نباشد، آن را مسدود می‌کند. این یعنی دوربین فقط وقتی در حال مکالمه با دوستان خود یا در یک کنفرانس ویدیویی هستید روشن خواهد بود.

هنوز جزئیات مربوط به کل اعضای این خانواده فاش نشده است. اما دل اشاره کرده است که اعضای این خانواده با طرح معمولی یا ۱ در ۲ ارتقاء پیدا کرده و دارای ویژگی‌هایی بهبود پیدا کرده برای کار کردن یا مطالعه در خانه است. به طور مثال شما کیفیت دوربین و اسپیکرهای بهبود پیدا کرده‌تری را دریافت خواهید کرد. قیمت پایه مدل لتیتود ۹۴۲۰ حدود ۱۹۴۹ دلار است، در حالی که قیمت مدل ۹۵۲۰ بهار پیش رو مشخص خواهد شد. هرچند فروش مدل ۹۴۲۰ نیز از بهار آغاز می‌شود.

دل لتیتود ۹۰۰۰ ، ۷۰۰۰ و ۵۰۰۰ مدل ۲۰۲۱

Dell Latitude 7520

دل برای مدل تتیتود ۷۵۲۰ خود یک نمایشگر بزرگ ۱۵ اینچی با رزولوشن ۴K UHD و یک دوربین وب‌کم Full HD را ارائه می‌کند. قیمت این دیوایس ۱۶۴۹ دلار است. فروش این مدل از ۱۲ ژانویه آغاز می‌شود.

Dell Latitude 5420 و Precision 3560

مدل‌های جدید لتیتود ۵۴۲۰ و پرسیسیون ۳۵۶۰ به عنوان محصولاتی سازگار با محیط زیست که فقط ۲۱ درصد پلاستیک در ساخت بدنه آن‌ها دخیل بوده، وارد بازار خواهند شد. هر دو لپ تاپ از ۱۲ ژانویه با قیمت ۱۰۴۹ و ۱۱۸۹ دلاری به فروش خواهند رسید. به نظر می‌رسد در کنفرانس CES 2021 که هفته آینده برگزار می‌شود، اطلاعات بیشتری از این محصولات به دست خواهد آمد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. به نظر من لب تاب ها در ۴ سال اخیر بغیر از کاهش خاشیه های نمایشگر هسچ پیشرفت دیگه ای نداشتن