اکسیژن او اس ۱۱

وان پلاس فهرست گوشی‌های سازگار با اکسیژن او اس ۱۱ را منتشر کرد

کمپانی وان پلاس فهرستی از گوشی‌های سازگار با اکسیژن او اس ۱۱ – Oxygen OS 11 را منتشر کرد. این سیستم عامل مبتنی بر اندروید ۱۱ گوگل است.

وان پلاس کمی برنامه‌های خودش در خصوص به‌روزرسانی اندروید ۱۱ را شفاف‌تر کرد و اعلام کرد که آپدیت اکسیژن او اس ۱۱ چه زمانی و برای کدام گوشی‌های این برند منتشر خواهد شد. این کمپانی در تالار گفتگوی خود پستی را منتشر کرده که تأیید می‌کند گوشی وان پلاس نورد – OnePlus Nord اولین دیوایس این برند برای دریافت یک به‌روزرسانی آزمایشی است که هفته آینده منتشر خواهد شد.

گوشی‌های خانواده وان پلاس ۷ به محض حل مشکلات داده‌های رمزگذاری شده داخلی با کوالکام می‌تواند این به‌روزرسانی را دریافت کنند. به دنبال آن گوشی‌های وان پلاس ۶، وان پلاس ۶ تی و همچنین گوشی‌های اقتصادی تازه عرضه شده وان پلاس نورد ۱۰ و نور ۱۰۰ نیز جزو دریافت کنندگان این به‌روزرسانی Open Beta خواهند بود.

البته وان پلاس تاریخ دقیق انتشار Oxygen OS 11 را فاش نکرده است. بی‌تردید نسخه پایدار این آپدیت پس از پایان کار دوره آزمایشی آن منتشر خواهد شد، اما هیچ تاریخ دقیقی برای آن مشخص نشده است. وضعیتی که برای گوشی‌های سری وان پلاس ۷ به وجود آمده کمی این قضیه را پیچیده کرده است. بنابراین این زمانبندی می‌تواند برای مشتریانی که گوشی‌های خودشان را از شرکت‌های مخابراتی ورایزن، تی-موبایل، EE و غیره خریده‌اند، متفاوت باشد.

وان پلاس در خصوص گوشی‌های قدیمی‌تر و ارزان قیمت‌تر خود در این لیست می‌گوید که در زمانی دیگر اطلاع رسانی خواهد کرد. گوشی‌های وان پلاس ۸، ۸ پرو و وان پلاس ۸ تی در حال حاضر اجراکننده Oxygen OS 11 بر پایه اندروید ۱۱ هستند. رابط کاربری جدید وان پلاس برخی بازطراحی‌ها را در هسته اپلیکیشن‌های خود ارائه می‌کند، ساعت‌های جدیدی برای نمایشگر همیشه روشن، یک فونت جدید برای دید بهتر و حالت‌های Zen Mode و Dark Mode بهینه‌تر را در بر می‌گیرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. والا خیلی خوبه که وان پلاس ۶ هم این بروزرشانی رو داره دریافت مکنه