یخچال های BESPOKE سامسونگ

نگاهی به ویژگی‌های طراحی یخچال های BESPOKE سامسونگ

یخچال های BESPOKE سامسونگ به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا کاملا قابل شخصی‌سازی با سلیقه مشتری باشند. در ادامه با این سری از یخچال سامسونگ آشنا می‌شویم.

شرکت سامسونگ اعلام کرد یخچال های BESPOKE خود را امسال در آمریکا هم عرضه خواهد کرد. سری یخچال های BESPOKE که برای اولین بار در نمایشگاه CES 2021 رونمایی می‌شوند، شامل یک فرمت چهار در به نام ۴-Door Flex می‌شوند که با طراحی تخت و حاشیه‌های زیبا و دستگیره‌های تو رفته، متناسب با انواع سلیقه‌ها در چینش آشپزخانه، طراحی شده‌اند. در این مدل ۴-Door Flex همچنین بخش جدید نوشیدنی‌ها و Flex Zone هم اضافه شده است. این سری یخچال‌ها، دارای یک فرمت قابل تغییر فریزر ایستاده یا فریزر زیریخچال هستند که هر خریداری متناسب با نیازهای خودش می‌تواند ترکیب‌بندی آنها را تغییر دهد.

آشنایی با یخچال های BESPOKE سامسونگ 

یخچال های BESPOKE سامسونگ

یخچال های BESPOKE در هشت رنگ خاص و با روکش شیشه‌ای یا فلزی با طراحی دینامیک و متغیر عرضه می‌شوند. رنگ‌های قابل انتخاب این سری هم شامل شیشه‌ای خاکستری، شیشه‌ای آبی آسمانی، فلزی آبی، فلزی سرخ، فلزی مشکی مات، شیشه‌ای آبی، شیشه‌ای سفید و شیشه‌ای سرخ گل رز می‌شود.

یخچال های BESPOKE سامسونگ

جان هارینگتون، معاون ارشد بخش لوازم خانگی سامسونگ می‌گوید:

تمامی خانواده‌ها اکنون زمان بیشتری را در خانه سپری می‌کنند و قلب خانه هم آشپزخانه است. آنها روی لوازم خانگی سرمایه‌گذاری می‌کنند که قابل شخصی‌سازی باشد و این دقیقا همان چیزی است که سری BESPOKE ارائه می‌کند. یخچال‌های این سری با مجموعه‌ای از رنگ‌ها و جنس بدنه، کاملا قابل شخصی‌سازی با سلیقه مشتری بوده و حتی در بخش داخلی هم از نظر تعداد کشو و دیگر قابلیت‌های خاص، قابل تنظیم هستند.

عرضه ۴-Door Flex یعنی قابلیت‌های جدید برای همه نیازها در یک یخچال

یخچال های BESPOKE سامسونگ

مدل ۴-Door Flex BESPOKE با طراحی زیبا مجهز به یک مرکز نوشیدنی داخل در بالایی سمت چپ است که امکان دسترسی فوری به آن به روش‌های متفاوت وجود دارد. همچنین دارای یک سیستم آب داخلی با فیلتر تصفیه و یک پارچ آب است. این پارچ به صورت خودکار با آب تازه و تصفیه شده پر می‌شود و شما می‌توانید به راحتی مزه انتخابی خود را هم به آن اضافه کنید. این یخچال‌ها همچنین مجهز به یخساز دوگانه هستند که نه تنها مکعب‌های یخ که خرده یخ را هم برای خنک شدن سریع‌تر نوشیدنی‌تان، تولید می‌کنند.

یخچال های BESPOKE سامسونگ

مدل ۴-Door Flex BESPOKE دارای بخش بهینه شده Flex Zone است که قابلیت تغییر دما از حالت یخچالی به فریزری را داشته و به این ترتیب متناسب با نیاز خانواده، امکان ذخیره کردن گوشت را فراهم می‌کند. این بخش دارای پنج تنظیم متفاوت برای دما است که شامل انجماد، انجماد کم، ماهی/گوشت، میوه/سبزیجات و نوشیدنی می‌شود. همچنین گزینه Flex Crisper به شما امکان می‌دهد ماهی و گوشت را در دمای بهینه نگهداری کنید و یا گزینه Crisper+ که میوه و سبزیجات شما را برای مدتی طولانی تازه نگه می‌دارد.

یخچال های سری BESPOKE علاوه بر آمریکا در کل منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا و مناطق اروپایی در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهند شد.

برای اطلاعات بیشتر درباره یخچال‌های BESPOKE و غرفه مجازی سامسونگ در CES به آدرس https://www.samsung.com/us/explore/experiences/ces2021 مراجعه کنید.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*