دوربین 200 مگاپیکسلی

دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی سامسونگ به زودی در گوشی‌های هوشمند ظاهر می‌شود

کمپانی سامسونگ پرچمدار حوزه دوربین موبایل است. خبر می‌رسد به زودی دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی سامسونگ به زودی در گوشی‌های هوشمند ظاهر می‌شود.

یکی از افراد مشهور با نام مستعار Ice Universe که اغلب اطلاعاتی در مورد محصولات جدید در صنعت گوشی‌های همراه منتشر می‌کند، به تازگی اطلاعاتی از تولید سنسور جدید دوربین ISOCELL سامسونگ منتشر کرده است.

طبق اطلاعات منتشر توسط Ice Universe، امسال سامسونگ همزمان چند سنسور جدید را برای گوشی‌های هوشمند عرضه خواهد کرد و خیلی زود این تکنولوژی در گوشی‌های هوشمند استفاده خواهد شد.

دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی سامسونگ ؛ سورپرایز دنیای موبایل

سنسور‌های ۱۰۸ مگاپیکسلی که در سال گذشته عرضه شدند، محبوبیت زیادی در بین طرفداران داشتند و این احتمال وجود دارد که اختراع جدید سامسونگ یعنی سنسور ۲۱۶ مگاپیکسلی که می‌تواند تصاویر را با کیفیت ۲۰۰ مگاپیکسل ثبت کند، طرفداران را بار دیگر غافلگیر کند. دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی سامسونگ فقط محدود به گوشی‌های خود این کمپانی نخواهد بود و دیگر شرکای تجاری آن از جمله شیائومی نیز از حسگر دوربین پرقدرت سامسونگ استفاده خواهند کرد.

این شخص (Ice Universe) بارها ثابت کرده است که در شرکت‌های مختلف ارتباط دارد و نه تنها در مورد طراحی گوشی‌های هوشمند بلکه در مورد سنسور دوربین‌های جدید هم اطلاعات دارد، برای مثال می‌توان به دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی که پیش از عرضه اطلاعات آن توسط او فاش شد اشاره کرد.

سامسونگ در حال کار بر روی دوربین ۶۰۰ مگاپیکسلی

یکی دیگر از اطلاعات فاش شده توسط Ice Universe، ساخت دوربین ۶۰۰ مگاپیکسلی برای گوشی‌های هوشمند توسط سامسونگ است که توانایی این سنسور از چشم انسان هم بیشتر است. همچنین او بار‌ها تایید کرده است که با شرکت سامسونگ (واقع در کره جنوبی) ارتباط دارد و او اولین کسی بود که تصاویر واقعی گلکسی اس ۲۰ را منتشر کرد. با توجه به این اطلاعات فاش شده و دقیق بودن تمامیه آن‌ها می‌توان به صحبت‌های این شخص اعتماد کرد.

دوربین 200 مگاپیکسلی سامسونگ

تصویر بالا نشان می‌دهد که امکان قرار دادن دوربین ۶۰۰ مگاپیکسلی روی گوشی وجود دارد و اگر سامسونگ به طور کلی این فناوری را تغییر ندهد، می‌توانیم در آینده نزدیک شاهد گوشی همراه با دوربین ۶۰۰ مگاپیکسلی باشیم. این تصویر به ما نشان می‌دهد که این دوربین حدود ۱۲ درصد از پنل پشتی دستگاه را اشغال می‌کند و دارای بیرون زدگی ۲۲ میلی متری از پنل پشتی است.

نحوه قرار دادن چنین وضوح بالایی در سنسور ISOCELL نسل بعد بسیار جالب خواهد بود. هنوز بسیاری از کاربران بعید می‌دانند که دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی در آینده نزدیک عرضه شود، آن‌ها بعد از دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی منتظر عرضه دوربین ۱۹۲ مگاپیکسلی هستند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*