صفحات عمومی فیسبوک

دکمه لایک در صفحات عمومی فیسبوک حذف شد

شرکت فیسبوک تغییرات ظاهری جدیدی را در نظر گرفته است که یکی از مهم‌ترین آنها حذف دکمه لایک در صفحات عمومی این شبکه اجتماعی محبوب است.

فیسبوک که به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان محسوب می‌شود اخیرا طی یک به‌روزرسانی تغییرات ظاهری متعددی را اعمال کرده است که بدون شک حذف دکمه لایک از صفحات عمومی مورد استفاده هنرمندان و افراد معروف یکی از مهم‌ترین تغییرات این شبکه اجتماعی محسوب می‌شود.

جزئیات حذف دکمه لایک در صفحات عمومی فیسبوک

دکمه لایک

شرکت فیسبوک بر این باور است تعداد فالوورهایی که پست‌های جدید را می‌بینند بیشتر از تعداد لایک‌ها حائز اهمیت هستند؛ از این رو فیسبوک قصد دارد از این پس به جای تعداد لایک‌ها به تعداد فالوورها اهمیت دهد. تغییرات جدید فیسبوک فقط برای برخی از کاربران اعمال شده و سایر کاربران نیز به زودی این تغییرات را مشاهده خواهند کرد.

دکمه لایک

فید خبر اختصاصی به عنوان یکی دیگر از تغییرات جدید این شبکه اجتماعی محسوب می‌شود که به مالکان حساب‌های کاربردی اجازه می‌دهد تحت عنوان یک فرد عادی با طرفداران خود گفتگو کرده و تعامل داشته باشند. فرمت جدید پرسش و پاسخ نیز به این شبکه اجتماعی اضافه شده است که کاربران می‌توانند با مخاطبان خود تعامل مناسب‌تری داشته باشند. همچنین اکنون مالکان حساب‌ها می‌توانند به آسانی از پروفایل شخصی خود به صفحه‌هایی که تحت مدیریت آنها قرار دارد جابه‌جا شوند. گفتنی است تغییرات جدید باعث شده‌اند تا بخش‌های مهمی نظیر بیوگرافی بهتر از قبل قابل مشاهده باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*